Grupių paieška

Įveskite savo mokslo įstaigos pavadinimą ir mokslo baigimo metus. Arba pasirinkite įstaigą iš sąrašo

Alantos technologijos ir verslo mokykla (171)

Alytaus dailiųjų amatų mokykla (12)

Alytaus politechnikumas (72)

Alytaus pramonės ir prekybos mokykla (192)

Alytaus prekybos ir paslaugų verslo mokykla (12)

Alytaus profesinio rengimo centras (42)

Alytaus siuvėjų mokykla (142)

Alytaus statybininkų mokykla (89)

Anyksčių žemės ūkio mokykla (53)

Aukštadvario žemės ūkio mokykla (95)

Balbieriškio žemės ūkio mokykla (39)

Biržų politechnikos mokykla (42)

Bukiškių žemės ūkio mokykla (60)

Daugų technologijos ir verslo mokykla (196)

Dieveniškių žemės ūkio mokykla (2)

Druskininkų amatų mokykla (10)

Elektrėnų energetikų mokykla (80)

Gen. Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla (38)

Gruzdžių žemės ūkio mokykla (122)

Jonavos politechnikos mokykla (140)

Joniškio žemės ūkio mokykla (252)

Kaišiadorių žemės ūkio mokykla (92)

Kalvarijos maisto pramonės technikumas (180)

Kapsuko kaimo vidurinė profesinė technikos mokykla nr.19 (21)

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla (658)

Kauno ekonomikos technikos mokykla (10)

Kauno lengvosios pramonės ir paslaugų verslo mokykla (606)

Kauno maistu pramonės mokykla (419)

Kauno mechanikos mokykla (67)

Kauno politechnikos mokykla (43)

Kauno prekybos ir verslo mokykla (707)

Kauno ryšininkų mokykla (212)

Kauno statybininkų mokykla (91)

Kauno statybininkų rengimo centras (303)

Kauno taikomosios dailės mokykla (538)

Kauno žemės ūkio technikos mokykla (1)

Kėdainių politechnikos mokykla (131)

Kėdainių profesinio rengimo centras (133)

Kėdainių suaugusiųjų mokymo centras (1)

Kelmės profesinio rengimo centras (187)

Klaipėdos 1-oji politechnikos mokykla (289)

Klaipėdos laivininkų mokykla (64)

Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla (90)

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla (366)

Klaipėdos siuvėjų mokykla (228)

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla (219)

Klaipėdos statybininkų mokykla (343)

Klaipėdos Tarybinio Ūkio technikumas (56)

Klaipėdos Trinyčių 53 Proftechninė mokykla (41)

Klaipėdos turizmo mokykla (493)

Klaipėdos žemės ūkio buhalterinės apskaitos technikumas (341)

Kretingos technologijos ir verslo mokykla (104)

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla (58)

Kuršėnų politechnikos mokykla (381)

Lančiūnavos žemės ūkio mokykla (159)

Lietuvos reabilitacinis profesinio rengimo centras (9)

Marijampolės profesinio rengimo centras (152)

Marijampolės statybininkų mokykla (43)

Marijampolės Žemės ūkio technikumas (16)

Mažeikių politechnikos mokykla (395)

Pajūrio žemės ūkio mokykla (68)

Pakruojo žemės ūkio technikumas (9)

Panevėžio hidromelioracijos technikos mokykla (68)

Panevėžio katalikiškoji mergaičių žemės ūkio mokykla (160)

Panevėžio M. Rimkevičaitės technologinė mokykla (35)

Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla (384)

Panevėžio profesionio rengimo centras (222)

Plungės statybininkų mokykla (6)

Plungės žemės ūkio ir verslo mokykla (121)

Raseinių technologijos ir verslo mokykla (101)

Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla (buv. Konstantinavos žemės ūkio m-kla) (19)

Šiaulių profesinio rengimo centras (Buitinių paslaugų Skyrius) (1028)

Šiaulių profesinio rengimo centras (Elektronikos ir administravimo skyrius) (301)

Šiaulių profesinio rengimo centras (Prekybos ir verslo skyrius) (196)

Šiaulių profesinio rengimo centras (Statybos ir mechanikos skyrius) (189)

Šiaulių profesinio rengimo centras (Technologijų skyrius) (254)

Šilutės statybos, turizmo ir paslaugų mokykla (174)

Šilutės žemės ūkio mokykla (255)

Simno žemės ūkio mokykla (23)

Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla (3)

Švenčionių profesinio rengimo centras (41)

Tauragės politechnikumas (85)

Tauragės profesinio rengimo centras (79)

Tauragės žemės ūkio ir technikos mokykla (105)

Tytuvėnų žemės ūkio profesinė mokykla (122)

Ugniagesių gelbėtojų mokykla (3)

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla (30)

Utenos regioninis profesinio rengimo centras (271)

Vabalninko žemės ūkio mokykla (142)

Varėnos žemės ūkio mokykla (55)

Varnių paslaugų verslo ir žemės ūkio mokykla (111)

Varnių paslaugų verslo ir žemės ūkio mokyklos Telšių skyrius (1)

Veisiejų technologijos ir verslo mokykla (67)

Vilkaviškio žemės ūkio mokykla (87)

Vilkijos žemės ūkio mokykla (93)

Vilniaus 1-oji politechnikos mokykla (251)

Vilniaus 1-oji statybininkų mokykla (40)

Vilniaus 2-oji politechnikos mokykla (104)

Vilniaus 25-oji profesinė technikos mokykla (50)

Vilniaus 3-oji politechnikos mokykla (110)

Vilniaus 3-oji statybininkų mokykla (43)

Vilniaus 30-oji profesinė technikos mokykla (8)

Vilniaus 47-oji profesinės technikos mokykla (62)

Vilniaus Gabrieles Petkevicaites-Bites suaugusiuju mokymo centras (1)

Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla (103)

Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla (7)

Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacijos centras (0)

Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacinis profesinio mokymo centras (5)

Vilniaus lengvosios pramonės ir buitinių paslaugų mokykla (257)

Vilniaus prekybos ir verslo mokykla (462)

Vilniaus radioelektronikos ir tiksliosios mechanikos mokykla (20)

Vilniaus siuvėjų ir automechanikų mokykla (285)

Vilniaus statybininkų mokykla (23)

Vilniaus statybininkų rengimo centras (17)

Vilniaus technologijos technikumas (44)

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras (69)

Visagino pasieniečių mokykla (43)

Visagino politechnikos mokykla (56)

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras (25)

Zarasų žemės ūkio mokykla (57)

Žeimelio šemės ūkio mokykla (64)

Žemaičių naumiesčio politechnikos mokykla (38)

“Telšių praktika” dailiųjų amatų mokykla (0)

Edita Teatre

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama