Naujienos

Svetainės Įžymūs žmonės Drąsius Kedys Naujienos Įtampa prie Kedžių namų didėja: tiesioginė transliacija
Sukurta: 2010-05-20 12:36

Įtampa prie Kedžių namų didėja: tiesioginė transliacija

Venckų ir Kedžių namus saugantys protestuotojai rengiasi ko gero galutiniam išbandymui. Prie namų atvyko ir Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Romas Oželis bei Garliavos policijos komisariato viršininkas Sergejus Lemzekovas, tačiau jiems buvo pasakyta, jog mergaitė išvežta nebus.

Daugiau: balsas.lt
 


Komentarai Komentuota: 14
2010-05-20 14:59

Tiesiogiai internetu transliuojama, kas vyksta prie Venckų namų:

http://www.ustream.tv/channel/kaunas-vencku-namai

2010-05-20 18:02

 labai gerai,kad zmones stojo ginti vaiku interesus.Jau geda,kad Lietuvoje ,vaiku interesus ginancios institucijos,tyli.Tai kas ta musu Lietuva-pedofilu krastas.Kas galetu atsakyti i mano klausima

2010-05-20 20:15

Drasius tikras didvyris!Gaila,kad jo netekome,bet reikia eiti tuo keliu kuri jis pradejo.Traiskyti pedofilus ir kitus iskrypelius.

2010-05-21 09:03

www.drasiuskedys.eu.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-25 10:20

Ten asilu galvos veikia, su transliacijaŠypsena vienas niku-Negyvas- visikai kvailas veikejas.

 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-26 20:07

chata ten jau uzblokavo. Greit ir kamera nuims.

2010-07-11 15:02

Klausimas,o kur turejo mergaite isvezti. Pirmoje eileje turejo teismo ekspertai istirti mergaites motinos psihine bukle ar ji visiskai sveika, kad sitaip pasielge su savo mazamete dukrele atiduodama i  ISKRIPELIU rankas. Sitoje visoje istorijoje ir kitose visur pacios motinos atiduoda savo dukras istvirkeliams nesusimastidamos apie pasekmes, vie troksdamos pasipelniti arba kersto ir neapikantos vedamos. Nes cia yra kalciausia tik MOTINA , o po to ir istvirkeliai. Jei motinos saugotu ir niekam neatidavinetu savo vaiku tai ir istvirkeliu nebutu. Dabar kiek pasiziuri visur vaikams duodama laisve, viskas jiems galima, patys tevai su savo  mazais vaikas bandrauja kaip su suaugusiais sakydami mazam vaikui, kad tu jau didelis ir turi viska daryti pats, o mazas vaikas to nesupranta kas tas viskas ir matydamas kaip suauge issidirbineja kopijuoja juos manidami atkreipti suaugusiu demesi. Paprastas pavizdys eini gatve ir priesais tave mazametes mergaites pradeda maivitis, kraipytis atkreipdamos demesi i save ir noredamos, kad jas uzkabintum, jos neziuri ar tu daug viresnis ar tu i tevus tinki. Mokyklose taip pat maziems vaikams aiskinama apie litini gyvenima, kur turetu atvirksciai aiskinti tik apie gamta, apie augalus, apie givunus apie tevyne. Vaiku darzeliuose taip pat duodama laisve, cia mazameciai zaidzia suaugusius mergaites su berniukais eina paguleti kaip viras su zmona,  berniukai rodineja savo grozybes mergaitem visai nesigedindami, o vietom to, kad akletojos pabartu vaikus, kad negrazu sitaip elgtis, kad vaikai turi zaisti su zaislais, o ne vaidinti suaugusius. Tai isvada,  nuo ko mes turime pradeti keisti LIETUVOS ateiti ar ne nuo saves, ar ne nuo savo vaiku auklejimo.

2010-07-11 22:37

 as gerbiu kedi ir jo visa seima uz tai ,kad visi kovoja vieningai noredami irodyti savo tiesa,bet labai sunku atsilaikyti pries pedofilus nes musu lietuvelei nera turbut ir nebus teisybes iskrypeliu tauta 

2010-07-27 02:29

Visų pirma kaltos mūsų Institucijos kurios nesugebėjo patikrinti, kai motina būtų perdavusi vaiką tai ir reikėjo pagauti tą pedofilą, o ne taip primokinti vaiką  ir pačiam garsiai rėkauti, tai kas dabar atskirs ar tai tiesa ar tik prasimanymas.Reikėtų daugiau aiškumo, bet kas į tai beatsakys užsprinę ir prigėrę lavonai????  

Man asmeniškai baisu kai vaikas pasirenkamas kovos objektu, juk mūšio lauke visos priemonės pateisinamos!!!! O kaip ta mergaitė po tokių žmonių piketų gyvens, ar nepagalvojate??? Gal Venckai tokie turtingi ir jos neleis į mokyklą ir samdys mokytojus!!!!!!????? Vaikai dar žiauresni bus už pedofilus, nes pavardė tai liks Kedytė, o gal kokią kitą jai sugalvos arba dar geriau pasiprašys prieglobsčio į kokią EU šalį. 

Ir anonimui 2010-07-11 22:37  prieš garsiai reikšdama apie "iškrypėliu tauta" tai duočiau tau snukin, mes patys ir esame tauta, o dėl kelių nenormalios orientacijos žmogėnų vadinti save ir kitus savo tautiečius iškrypėliais....

2010-07-30 14:08

 o Kedys ne pedofilas ? klausimas grynai juridinis , noriu žinoti nuo kelių metų galima tvirkinti mergaites ir nebūti pedofilu 

2010-08-18 20:47

na pasiguldyti 16-kamete kuri pati lipa i tavo lova tai ne tas pats kaip tenkinti savo aistras su 3 - 5 metu mergaite  

2011-01-27 11:59

Baisus dalykai Lietuvoje darosi. Pedofilai ramiai gyvena, o Kedzio seima is teismu neiseina. Geda musu tautai, kad nesusitvarko su iskrypeliais. Kedzio dukryte turi gyventi ramioje, normalioje seimoje, o ne su savo motina. Kai zmones is kitu saliu susidomes musu salies teisingumo aplaidumu, gal tada atsivers akys ir musu prokurorams bei teisejams. Slykstu ir Geda.

2012-02-27 01:28

 siaubas kas vyksta sioje prakeiktoje ir dievo pamirstoje salije!!!   pedofilai piderastai ir seip visokios isgamos valdo musu sali t.y. LAISVA LIETUVA ! 

kiekvienas tevas - save gerbiantis vyras privaletu taip elgtis !!!

gaila DRASIAUS, gaila kad nesekmingai baigesi jo dienos, bet jis parode visiems vyrams kaip reikia elgtis nutikus tokiai nelaimiai. zutbut reikia apginti jo dukra nuo tos slikscios jos motinos , nuo siaubingu musu valdzios instanciju, kurias valdo pedofilai ir kitos isgamos, rasydami istaimus palankius tik iskrypelems. PAC LAIKAS , BUTU JOS MAMYTEI PLIUSKENTIS VONIOJE IR DZIOVINTIS PLAUKUS ELEKTRINIU FENU, IR VEL NELAIMINGAS ATSITIKIMAS!!!

gal but tada, bent dalinai griztu ramybe i kedziu namus!!!

2012-11-05 18:03

 

Štai kaip viskas baigėsi :mergaitė atiduota grobuoniams į rankas. Daugiau jos nieks nematė. Senialiams susitikti neleidžia. Per mažas išsilavinimas. Neringos- per aukštas. O L.S. atitinka visus kriterijus. O taip ir gyvenam. Laimutė sugeba ir nedirbdama pasikeisti savo išvaizdą, drabužius  laiku atsiskaityti su aukso vertės advokatu(panašiu ar tokiu pat kaip a.a. Usas).  Už kokias lėšas? Atsakymo ieškoti nereikia .  Visiems  teisėsaugos  ir vadžios atstovams  atrodo, kad liaudis nieko nesupranta visi yra kvailiai, jie tik mato tai ką sako pareigūnai. bet taip nėra. Ir dabar jie labai bijojo Neringos, kad ateis į seimą. Tačiau ir čia jie turi planą. Juk pas juos yra visi įrankiai , kaip susidoroti su ieškančiais teisybės. Ištvermės N.V. ir nepasiduoti pravokuojamai, kaip buvo pasielgta su prisikėlimo partija

Mano nuotraukos :***

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama