NAUJAMETINIS MIUZIKLŲ VAKARAS

Renginiai Archyvas Koncertai NAUJAMETINIS MIUZIKLŲ VAKARAS

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Vilniaus kongresų rūmai
 • Pradžia: 2018-12-31 19:00
 • Aprašymas: SOLISTAS /-AI MONIKA MARIJA PAULAUSKAITĖ
  SOLISTAS /-AI EVELINA SAŠENKO
  SOLISTAS /-AI JERONIMAS MILIUS
  SOLISTAS /-AI POVILAS MEŠKĖLA
  ORKESTRAS LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
  DIRIGENTAS GINTARAS RINKEVIČIUS

  KONCERTO PROGRAMA
  Programoje – gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų "Operos fantomas", "Paryžiaus katedra", "Vargdieniai", "Mulen Ružas", "Katės" ir kitų.

  ***

  Naujųjų metų vakarą kviečiame Jus praverti stebuklingas duris ir leistis į nuotykių kupiną kelionę po magišką miuziklų pasaulį. Tai ypatingas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro projektas, tapsiantis gražiausių žiemos švenčių savaitės perlu. "Operos fantomas", "Paryžiaus katedra", "Vargdieniai", "Mulen Ružas", "Katės" – tai tik dalis žymiausių visų laikų miuziklų, kurių gražiausius kūrinius Jums šį vakarą paruošė maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.

  Kartu su orkestru įspūdingais miuziklų siužetų keliais šį vakarą Jus ves net keturi talentingi solistai. Pirmą kartą su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pasirodys jauna nuostabaus balso savininkė Monika Marija Paulauskaitė, šiemet jau spėjusi tapti "Lietuvos balso" nugalėtoja ir nacionalinės "Eurovizijos" atrankos finalininke. Savo įtaigiu vokalu, jausmais ir gebėjimu sukurti nuoširdų ryšį su klausytojais dainininkė užbūrė tūkstančius ir yra lyginama su viena garsiausių pasaulyje britų atlikėjų Adele. Šį vakarą kartu su ja Vilniaus kongresų rūmų scenoje pasirodys ir aksominio balso savininkė Evelina Sašenko. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi džiazo vokalą, dainininkė sėkmingai dalyvavo daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių ir projektų, tokių kaip "Meilės istorijos pagal Edith Piaff", "Chopin Jazz inn" ir "All that Cabaret".

  Naujųjų metų vakarą kartu su M. M. Paulauskaite ir E. Sašenko į sceną lips ir charizmatiškieji rokeriai Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius. P. Meškėla – ne tik buvęs legendinių roko grupių "Katedra" ir "Rojaus tūzai" lyderis, bet ir daugybės lietuviškų miuziklų pastatymų, tokių kaip "Meilė ir mirtis Veronoje", "Velnio nuotaka", "Paryžiaus katedra", pagrindinis solistas. Jeronimas Milius pastaruoju metu atsidėjo solinei karjerai ir tapo vienu ryškiausių Lietuvos muzikinio teatro atlikėjų. Dainininkas sukūrė pagrindinį vaidmenį didžiulio pasisekimo sulaukusioje L. Vilkončiaus roko operoje "Eglė", žiūrovų pamėgtuose miuzikluose "Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda", "Grafas Montekristas", "Karmen" ir daugybėje kitų.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
NAUJAMETINIS MIUZIKLŲ VAKARAS

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Musu seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama