SU MEILE IŠ Monmartro

Renginiai Archyvas Koncertai SU MEILE IŠ Monmartro

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: White Piano Hall
 • Pradžia: 2018-12-19 19:00
 • Aprašymas: Šiaurietiška ramybė Nidoje, banguojančios Kuršių marios, melancholiška melodija ir nuo molo į tolį žvelgiantis pianistas.
  Debiutinį vaizdo klipą Yanno Tierseno konkurse pristatęs Šarūnas Meškys pelnė tarptautinį pripažinimą – jam įteiktas apdovanojimas už geriausią pasirodymą. Šitaip melomanus svajingais muzikos garsais ir kerinčiais gamtos vaizdais iš paukščio skrydžio sužavėjęs atlikėjas tęsia pilnas žiūrovų sales surinkusį koncertinį turą.

  Gruodžio 19 dieną, prieš pat didžiausias metų šventes, skambės ramybės ir romantikos kupina muzikinė dovana – "Linkėjimai iš Monmartro". Pianistas atliks įstabiausius Y. Tierseno kūrinius klavišiniams instrumentams. Šio kompozitoriaus kūryba geriausiai žinoma iš kino filmų "Amelija iš Monmartro", "Tabarly", "Viso gero, Leninai" ir kt.

  Pianistas, žurnalistas ir garso režisierius Šarūnas Meškys fortepijonu skambina nuo pat vaikystės – išskirtinio talento menininkas rengia koncertus Europos šalyse, pasirodymus su geriausiais šalies orkestrais, solinius rečitalius.

  Gruodžio 19 dieną romantiškos muzikos įkvėptas atlikėjas pristatys fortepijoninį ciklą "EUSA" bei kompozicijas iš albumo "1994 – 2003"
  Koncerto trukmė: 1,5 val.


  Gruodžio 19 d., trečiadienį, 19 val.
  Su meile iš Monmartro
  ŠARŪNAS MEŠKYS, klavišiniai

  6-ASIS FESTIVALIS
  MUZIKINĖS KALĖDOS
  11.17-12.31
  WHITE PIANO HALL KONCERTŲ SALĖJE
  (KĖDAINIŲ G. 8, VILNIUJE)


  Festivalis "Muzikinės Kalėdos" pasitinka jau 6-ąjį sezoną. Tik Jūsų, mieli klausytojai, simpatijų ir palaikymo dėka šis renginys tapo gražia sostinės kultūrinio gyvenimo tradicija. Tradicija, kuri kasmet auga ir keičiasi, siūlydama pačias įvairiausias muzikines programas. Ir šiais metais kvečiame pasiklausyti puikiai pažįstamų atlikėjų, susipažinti su naujais veidais. Be galo džiaugiuosi, kad šių metų festivalyje salė pasipuoš nuostabiosios Editos Suchockytės darbais, tad klausytojams tikrai netrūks įspūdžių. Praleiskime besibaigiančius metus kartu WHITE PIANO HALL koncertų salėje skambant visų laikų gražiausiai muzikai.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
SU MEILE IŠ Monmartro

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Londonas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama