Ewert and The Two Dragons / Hands Around The Moon

Renginiai Archyvas Koncertai Ewert and The Two Dragons / Hands Around The Moon

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Tamsta
 • Pradžia: 2019-02-08 21:00
 • Aprašymas: Labiausiai atpažįstama ir mūsų šalyje kaskart atviromis širdimis pasitinkama Estijos grupė "Ewert and The Two Dragons" vasario 8 dieną grįžta į Lietuvą!

  Čia ketveriukė pristatys savo naujausią albumą "Hands Around the Moon", kurio leidyba rūpinosi viena žinomiausių pasaulyje leidybos kompanijų Sony Music. Taip pat, sugros gerbėjų pamėgtas ir grupės hitais tapusias dainas "Good Man Down", "(In The End) There’s Only Love" ir kitas.

  APIE EWERT AND THE TWO DRAGONS
  http://bit.ly/FBEwertAndTheTwoDragons
  http://bit.ly/YTEwertAndTheTwoDragons
  http://bit.ly/SpotifyEwertAndTheTwoDragons
  http://bit.ly/InstaEwertAndTheTwoDragons

  Savo karjerą grupė pradėjo 2009 išleidę debiutinį grupės albumą "The Hills behind The Hills", tačiau labiausiai klausytojus gimtojoje Estioje ir visame pasaulyje sužavėjo ir grupei išgarsėti padėjo antrasis jų darbas "Good Man Down". Šis albumas tapo geriausiai parduodamu albumu Estijoje du metus iš eilės, taip pat iškovojo grupei penkis apdovanojimus Estijos muzikos apdovanojimuose.

  Po šio albumo leidybos grupės kelias vedė į dar didesnį tarptatutinį pripažinimą – grupė pasirašė sutartį su legendine JAV leidybine kompanija "Sire", iškovojo "European Border Breakers" apdovanojimą "Eurosonic" festivalyje, Nyderlanduose, kelis metus turavo Europoje ir JAV.

  Išleidę savo trečiąjį albumą "Circles" jo pristatymo turą grupės nariai baigė išparduotu koncertu "Saku Suurhall" arenoje ir tapo pirmaisiais atlikėjais Estijoje įgyvendinusiais tokio mąsto renginį savo gimtojoje šalyje.

  Po šios sėkmės, 2017 metus grupė paskyrė kūrybai. Tam, kad šiemet savo gerbėjams pristatytų jau ketvirtąjį studijinį albumą.

  SĖDIMŲ VIETŲ REZERVAVIMAS
  telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu [email protected] Vieta prie staliuko rezervuojama tik įsigijus sėdimą bilietą. Rezervacija laikoma iki 20:00 val. Nerezervavus vietos iš anksto ji parenkama atsitiktine tvarka.

  N-18

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Ewert and The Two Dragons / Hands Around The Moon

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Susitikimas 2009 0..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama