The Neighbourhood

Renginiai Archyvas Koncertai The Neighbourhood

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Koncertų salė Compensa
 • Pradžia: 2019-02-09 19:00
 • Aprašymas: "Atmosferiškos" muzikos kūrėjai "The Neighbourhood" (THE NBHD) surengs pirmą pasirodymą Lietuvoje. Grupė koncertuos Vilniaus "Compensa" koncertų salėje vasario 9 d. Koncertas įtrauktas į pasaulines gastroles "The Neighbourhood", kurių metu grupė pristato kovo mėnesį išleistą to paties pavadinimo savo trečiąjį albumą. Bilietų prekyba prasidės spalio 5 dieną.

  "The Neighbourhood" susibūrė 2011 m., tačiau tik po dvejų metų ir kelių EP buvo pristatytas jų pirmasis albumas "I Love You", kuris debiutavo "Billboard 200" sąrašo 39 vietoje. Jau po kelių mėnesių pagrindinė albumo daina "Sweater Weather" įgavo stulbinantį populiarumą ir puikavosi pirmoje "Billboard" alternatyvių dainų sąrašo vietoje ir net du kartus tapo platinine. Žurnalas "Rolling Stone" grupės albumą pavadino "atmosferišku", permainingu ir akcentavo jo emocingumą.

  2015 m. "The Neighbourhood" išleido savo antrąjį albumą "Wiped Out!", kuris buvo tarsi pirmojo tąsa. Tos pačios idėjos, mintys, tačiau įvilktos į visiškai kitokią formą: garsas tapo švaresnis, muzika sodresnė, tik "atmosferinės" muzikos pojūtis išliko toks pat stiprus, kaip ir pirmajame albume. "The Neighbourhood" nariai liko ištikimi savo stiliui, o grupės solisto rečitatyvinis dainų atlikimo stilius savo šiluma vėl apgaubė ir užhipnotizavo milijonus gerbėjų įvairiuose pasaulio kampeliuose.

  2018 m. kovo mėnesį grupė subrendo trečiajam albumui, kurį taip ir pavadino "The Neighbourhood". Tai dvylika kompozicijų, kurios įkvėptos lyriškų ir romantiškų R&B melodijų ir kurioms būdingas tas pats nepakeičiamas grupės "atmosferiškumas", skambėjęs ir pirmuose grupės kūriniuose.

  Vasario 9 dieną "The Neighbourhood" pirmą kartą užsuks į Lietuvą. Koncerto metu žiūrovai galės išgirsti ne tik naujojo albumo kompozicijas, bet ir gerai žinomas dainas iš praeitų albumų. Bilietų prekyba prasidės spalio 5 dieną.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
The Neighbourhood

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mano šeima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama