The Illusionists Live

Renginiai Archyvas Kiti renginiai The Illusionists Live

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Kiti renginiai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Siemens arena
 • Pradžia: 2019-03-03 14:00
 • Aprašymas: Po pasirodymų Brodvėjuje, Londono Vest Ende ir Azijoje vienu metu "The Illusionists: DIRECT FROM BROADWAY" skelbia savo 2019-ųjų Europos turnė!

  "The Illusionists: Direct from Broadway" prodiuseriai šiandien paskelbė apie savo naujausią turnė po Europą, kuri vyks po rekordus sumušusių vienu metu vykusių pasirodymų virtinės Niujorke, Londone ir Azijoje. Pasibaigus 2017–2018 m. sezonui, magijos grupei "The Illusionists" priklauso rekordas kaip daugiausiai uždirbusiam šou, kurio pasirodymai per vieną savaitę buvo parodyti "Marquis" ir "Neil Simon" teatruose (Niujorko Brodvėjus), Šaftsberio teatre (Londono Vest Endas), Sidnėjaus operos teatre, Melburno menų centre (Australija) ir Meksiko nacionalinėje auditorijoje (Meksika).

  Sumušę apsilankymų rekordus visame pasaulyje, "The Illusionists", pelningiausias magijos šou Brodvėjaus istorijoje, atvyksta į Vilnių, kur vasario 28 – kovo 3 dienomis pakvies į savo pasirodymus "Siemens Arenoje".

  Šis stulbinantis spektaklis demonstruoja nepaprastus nuostabiausių pasaulio iliuzionistų talentus. Žiūrovus stebina Magijos Meistras Luis De Matos, Apgavėjas James More, Nepamirštamasis Enzo, Ištrūkėjas Andrew Basso, Manipuliatorius Yu Ho-Jin, Išradėjas Kevin James bei Transformacininkai Sos ir Victoria. Kartu sudėjus, šių magų pasirodymus stebėjo milijonai žmonių visame pasaulyje, o šis spektaklis pristato jų nepakartojamus talentus vienoje scenoje.

  Publikai rodomi įspūdingi didžiosios magijos, levitacijos, minčių skaitymo ir pradanginimo triukai. "The Illusionists: Direct from Broadway" su galingu užtaisu labiausiai šokiruojančių ir neįtikimiausių pasirodymų, kokius tik kas nors kada nors demonstravo ant scenos, užburia bet kokio amžiaus žiūrovus.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
The Illusionists Live

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama