Krepšinis. Eurolyga: Kauno "Žalgiris" - Podgoricos "Buducnost"

Renginiai Archyvas Sportas Krepšinis. Eurolyga: Kauno "Žalgiris" - Podgoricos "Buducnost"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Sportas
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Žalgirio arena
 • Pradžia: 2019-02-22 19:45
 • Aprašymas: Eurolyga: Kauno "Žalgiris" – Podgoricos "Buducnost"

  Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno "Žalgiris" joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, aistringiausi ir ištikimiausi fanai – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog "Žalgiris" yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

  Trečiąjį sezoną iš eilės Kauno "Žalgirio" krepšininkų laukia naujojo formato Eurolygos varžybos, kuriose visos 16 komandų po du kartus sužais tarpusavyje. Tai reiškia, kad "Žalgirio" arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

  Kauno "Žalgiris" žiūrovus kviečia ne tik stebėti krepšinio kovas su stipriausiomis Europos komandomis, bet ir dalyvauti smagiuose rėmėjų žaidimuose, kuriuose ir laimėjęs, ir pralaimėjęs būna apipilti prizais. Per kiekvienas Eurolygos rungtynes "Žalgirio" arenoje vyrauja pakili nuotaika ir vyksta tikra krepšinio fiesta.

  Septynerius metus iš eilės "Žalgirio" arena yra viena labiausiai lankomų visoje Eurolygoje. Žalgiriečiai kviečia tęsti šią tradiciją, aistringai palaikyti komandą ir žygiuoti drauge per Eurolygą dar viename įspūdingame krepšinio sezone!

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Krepšinis. Eurolyga: Kauno "Žalgiris" - Podgoricos "Buducnost"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

km

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama