Hed PE (USA) + support

Renginiai Archyvas Koncertai Hed PE (USA) + support

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Pramogų bankas / Vakaris Vilnius
 • Pradžia: 2019-02-09 20:00
 • Aprašymas: Punk rock ir nu metal klasika:
  HED PE (USA) - pirmą kartą Lietuvoje!
  + support

  Bilietus platina BILIETAI LT kasos ir internete www.bilietai.lt.

  Kaip bevadintume JAV punk rock ir nu metal pionierius - "(hed) Planet Earth" ar trumpiau tiesiog "Hed PE" – jų kūryba išsiskiria originalia kelių muzikos stilių kombinacija. Punk rock, rap rock, nu metal ir gangsta rap derinys net įgavo atskirą pavadinimą "G-punk", bet šie atlikėjai savo skambesyje nevengia ir reggae sąskambių.

  https://youtu.be/Z_ZkUROJ86Y

  Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis kolektyvas susibūrė 1994 metais Kalifornijoje. Jų naudojamas muzikos stilių miksas iškart tapo diskusijų objektu ir padėjo muzikantams greitai išpopuliarėti. Vėliau kilus nu metalo klestėjimo bangai, "Hed PE" sulaukė gausaus pasekėjų būrio. Grupės "Hed PE" dainų tekstai vertinami kontroversiškai, nes dažnai turi ryškų politinį atspalvį ir juose išreiškiamas palankumas arba priešiškumas konkrečioms politinėms srovėms ar socialiniams reiškiniams.

  https://youtu.be/_fmAbMjbN_A

  Nuo pat grupės susikūrimo joje tebegroja vienintelis pirminės sudėties muzikantas ir lyderis – vokalistas ir klavišininkas M.C.U.D. (Jared Gomes). Kiti trys dabartinės sudėties nariai prie "Hed PE" prisijungė skirtingais metais. Tai būgnininkas Major Trauma (Jeremiah Stratton), boso gitaristas Kid Bass (Kurt Blankenship) ir šiemet atsiradęs gitaristas D.J. Blackard.

  https://youtu.be/eNeH-U_n1ME

  Šiuo metu grupė turi išleidusi jau 10 studijinių albumų, kurių paskutinis - 2016 m. darbas "Forever!". Taip pat jų diskografijoje yra vienas koncertinis ir trys rinktiniai albumai.

  https://youtu.be/lzMJh8GrCN4

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Hed PE (USA) + support

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Islandija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama