Mettis ir svečiai

Renginiai Archyvas Koncertai Mettis ir svečiai

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: LDM Taikomosios dailės muziejus / Senasis Arsenalas
 • Pradžia: 2019-02-09 16:00
 • Aprašymas: Atlikėjai
  Styginių kvartetas METTIS
  Solistai:
  EVGENIA EPSHTEIN (smuikas)
  ROKAS VALUNTONIS (fortepijonas)
  Programa
  "Mettis ir svečiai"
  LUDWIG VAN BEETHOVEN – Styginių kvartetas Nr. 14 cis-moll, op. 131
  ERNEST CHAUSSON – Koncertas smuikui, fortepijonui ir kvartetui, op. 21

  Sėkmingai į pasaulio scenas nuo Lietuvos iki Kinijos ir JAV įsiveržęs styginių kvartetas "Mettis" su svečiais kviečia į išskirtinės kamerinės muzikos programą, kurioje skamba Ludwigo van Beethoveno Styginių kvartetas Nr. 14 cis-moll ir Lietuvoje retai atliekamas Ernesto Chaussono Koncertas smuikui, fortepijonui ir kvartetui, op. 21. Pastarasis opusas laikomas vienu iškiliausių šio prancūzų romantiko kūrinių, jo premjeros sėkmė įkvėpė didelį pasitikėjimą kompozitoriui toliau kurti

  "Mettis" – tarptautinio styginių kvartetų konkurso Bordo (Prancūzija) II premijos ir specialaus prizo, IX tarptautinio V. E. Rimbotti Fiesole (Italija) konkursų nugalėtojas, Gottfriedo von Einemo fondo (Austrija) apdovanojimo laureatas, nuo 2014 m. Europos kamerinės muzikos akademijos (ECMA) narys. 2016 m. debiutavo prestižinėje "Wigmore Hall" Londone, įvairiose scenose muzikavo su tokiais iškiliais atlikėjais kaip Ysaÿe kvarteto altininkas Miguelis da Silva, Kremonos kvartetas, Mūza Rubackytė ir kiti.

  Kvarteto viešnia – smuikininkė Evgenia Epshtein, Tel Avivo ir Roterdamo muzikos akademijų absolventė, įkūrusi "Aviv" styginių kvartetą, Vokietijos ir Izraelio keturis kartus pripažintą geriausiu jaunimo ansambliu, su juo laimėjusi keletą prestižinių konkursų. Kaip solistė griežė su Vienos, Splito, Oksfordo, Bukarešto ir kt. orkestrais. Taip pat su kvartetu muzikuoja pianistas Rokas Valuntonis, anot žiniasklaidos, jau spėjęs pakerėti klausytojus savo interpretacijoms būdingu nevaržomos fantazijos skrydžiu, plačiai alsuojančios laisvės pojūčiu, scenine charizma. R. Valuntonis yra pelnęs aukščiausius apdovanojimus daugiau nei 20-yje tarptautinių konkursų, tarp kurių – "Nordic piano competition" Malmėje, M. K. Čiurlionio pianistų konkursas Vilniuje, "Societa Umanitaria music competition" Milane. 2017 m. jis paskelbtas "City Music Foundation" atlikėju Londone. 2018 m. gruodžio mėn. pianistas laimėjo I premiją tarptautiniame Kampiljoso (Campillos) konkurse Ispanijoje.

  Bilietų kainos
  7, 10 Eur

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Mettis ir svečiai

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

mano pabandymai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama