SVAJONĖS IR PAULIAUS STANIKŲ PROJEKTAS "NUODĖMĖS"

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos SVAJONĖS IR PAULIAUS STANIKŲ PROJEKTAS "NUODĖMĖS"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Jono Meko Vizualių menų centras
 • Pradžia: 2019-12-20 00:00
 • Pabaiga: 2019-03-30 00:00
 • Aprašymas: Bet kur buvo pilna nuodėmės, ten dar apstesnė tapo malonė (Rom 5, 20)

  Tepasako mums tie, kurie sako priešingai, tai yra tie, kurie neigia savo išgelbėjimą: vyriausiojo kunigo duktė ir našlės sūnus, kurį mirusį nešė ties miesto vartais, ir Lozorius, kuris keturias dienas išbuvo kape, su kokiais kūnais jie prisikels?
  Suprantama, su tais pačiais, su kuriais buvo mirę: juk jeigu ne su tais pačiais kūnais, aišku, kad ir ne tie patys, kurie buvo mirę, prisikels. Tačiau iš tiesų "Viešpats paėmė, sako Šventasis Raštas, mirusį už rankos ir prabilo: "Jaunuoli, sakau tau: kelkis", ir numirėlis atsisėdo, ir Jėzus liepė duoti jam valgyti, ir atidavė jį jo motinai.
  Taip pat Viešpats Jėzus pašaukė Lozorių galingu balsu, sakydamas: "Lozoriau išeik", ir numirėlis išėjo. Jo rankos ir kojos dar buvo apvyniotos aprišalais. Tai simbolis žmogaus, kuris buvo surištas nuodėmių. Ir dėl to Viešpats sako: "Atraišiokite jį ir leiskite jam eiti".

  Kuratorius: Kęstutis Šapoka

  Svajonė ir Paulius Stanikai – vieni aktyviausių ir kūrybiškiausių Lietuvos menininkų, kurių kūrybinis kelias tęsiasi ir varijuoja jau beveik tris dešimtmečius. Prancūzijoje, Paryžiuje gyvenantys menininkai nuolat atstovauja Lietuvai daugelyje prestižinių pasaulio parodų ir projektų, tarp kurių – tarptautinės Venecijos, Liverpulio, Maskvos ir Pekino bienalės, Pompidou centras ir galerija Vu Paryžiuje, galerija White Box Niujorke,Other GalleryŠanhajuje etc.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
SVAJONĖS IR PAULIAUS STANIKŲ PROJEKTAS "NUODĖMĖS"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Europiada

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama