"JUOKIS-2019" MARIJAMPOLĖJE

Renginiai Archyvas Koncertai "JUOKIS-2019" MARIJAMPOLĖJE

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Marijampolė
 • Vieta/adresas: Marijampolės kultūros centras
 • Pradžia: 2019-02-09 17:00
 • Aprašymas: Vasario 9 d., šeštadienį, 17 val. Marijampolės kultūros centre vyks humoro šventė "JUOKIS – 2019". Žiūrovai išvys tris humoro kolektyvus iš Dzūkijos ir Suvalkijos.
  Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie pateiks "Asorti"- rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų.
  Bus ir dabarties aktualijų. Jie juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš amžinųjų žmogaus ydų ir silpnybių . Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. "Dzyvai", pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą išvysti šį puikų kolektyvą!
  Žiūrovų pamėgtosios moterys - MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė) - taps "Reklamos aukomis". Jas dainomis ir šokiais pralinksminti bandys du jauni vyrukai. Programoje pašiepiamas mūsų naivumas, patiklumas, noras kuo greičiau praturtėti. Dzūkės išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia tarme, gyvu dainavimu. Užpernai vykusiame LRT televizijos projekte " Lietuvos humoro lyga" MTV laimėjo pirmąją vietą.
  Suvalkijai atstovaus satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė) , kuris suks " Laiko ratą " - atgal į praeitį. Veikėjai paklius net į Akmens amžių... Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria raiškesnės formos paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.
  Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus , kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę.
  Kviečiame pamiršti kasdienius rūpesčius ir į viską pažvelgti su šypsena. Juokimės kartu!

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
"JUOKIS-2019" MARIJAMPOLĖJE

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

2017 m. lapkritis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama