Prancūziškos muzikos koncertas "Midnight in Paris"

Renginiai Archyvas Koncertai Prancūziškos muzikos koncertas "Midnight in Paris"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Šiauliai
 • Vieta/adresas: Šiaulių kamerinė salė "Polifonija"
 • Pradžia: 2019-03-21 18:00
 • Aprašymas: Kovo 20d. visame pasaulyje yra minima prancūzų kalbos (frankofonijos) diena. Šiai dienai paminėti kovo 21 d. 18 val. kviečiame į jaukų kamerinį prancūziškos muzikos koncertą.
  Žavi ir jausminga prancūzė Clotilde Solange pristato unikalią muzikinę kelionę "Midnight in Paris". Ryškiausius prancūziškos muzikos laikotarpius atspindinti visame pasaulyje garsių dainų programa, nukels klausytoją į romantišką pavasarį Paryžiuje, o jos metu ne tik išgirsite savo mėgstamų atlikėjų kūrinius, bet ir maloniai nustebsite atradę dar nežinomus šios šalies muzikinius perlus.
  Klausydamiesi "Midnight in Paris" mintimis nukeliausite į 50-ųjų metų Paryžių ir sutiksite Edith Piaf, prisiminsite Prancūzijos kino aukso amžių ir išgirsite gražiausias filmų bei miuziklų dainas, o taip pat maloniai praleisite laiką skambant romantiškoms bei aistringoms devintojo dešimtmečio dainoms.
  Koncerto staigmena – puikiai lietuviškai kalbanti profesionali aktorė ir dainininkė Clotilde Solange Rigaud. Gimusi Pietų Prancūzijos mieste Montpellier, o užaugusi istoriniame Blois, dabartiniu metu Clotilde Solange gyvena ir kuria Vilniuje. Kupina energijos ir įkvėpimo ji koncertuoja, atlieka jausmingas autorines dainas ir vaidmenis filmuose (už vieną iš jų yra nominuota ir Sidabrinės Gervės apdovanojimui), dalyvauja socialiniuose projektuose, o taip pat kuria įsimintinas muzikines programas.
  "Aš noriu supažindinti Lietuvos publiką su man be galo brangiomis bei emocingomis prancūzų atlikėjų dainomis, kurios čia skamba išties retai" – sako Clotilde. Jos parinktas repertuaras - unikalus ir jautrus prancūziškos dvasios atspindys, puikiai tinkantis sukurti jaukią atmosferą įsimintinam vakarui. Jo metu atlikėja įkūnys net keletą personažų – čia sutiksime ir jausmingąją Esmeraldą iš Paryžiaus Katedros, temperamentingąją Edith Piaf, žaviąją Jeanne Moreau bei paslaptingąją Mademoiselle.
  Koncerto metu dainininkei akomponuos profesionalus pianistas Lukas Gedvilas. Tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas jau dusyk yra apdovanotas Lietuvos Prezidentės už mūsų šalies vardo garsinimą užsienyje. Lukas Gedvilas aktyviai koncertuoja kaip solistas ir dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose bei festivaliuose, taip pat groja įvairių ansamblių sudėtyse.
  Bilietų kaina 10 ir 8 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).
  Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.
  Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07
  Visą sausio mėnesį galite įsigyti "Muzika pro atvirą langą" ABONEMENTUS! 3 pasirinkti šio ciklo koncertai tik už 15 eurų. ABONEMENTUS galite įsigyti TIK Aušros al. 15, kamerinės salės "Polifonija" kasoje. Abonementų kiekis ribotas!

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Prancūziškos muzikos koncertas "Midnight in Paris"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Austeja

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama