ionnalee (iamamiwhoami)

Renginiai Archyvas Koncertai ionnalee (iamamiwhoami)

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Menų fabrikas / Loftas
 • Pradžia: 2019-10-18 20:00
 • Pabaiga: 2019-10-18 23:00
 • Aprašymas: "iamamiwhoami" balsas ionnalee atvyksta į Lietuvą

  Susipažink su ionnalee. Ji dar vienas švediškas vardas garbingoje mūsų šlovės sienoje.

  ionnalee spalio 18 d. Vilniuje pristatys naują albumą. Žinom, kad ne vienas koncertų organizatorius viliojo ją į Lietuvą. Taip savo norų sąraše užsidėjom dar vieną pliusą.

  Jonna Lee vieni pažįsta kaip "iamamiwhoami", kiti – kaip ionnalle, treti – kaip audiovizualinių pasirodymų pionierę ir fenomeną. Ji tikra "Youtube" sensacija ir švedų muzikos inovatorė. Juk švediško "Grammy" apdovanojimo už dyką šiaip sau niekam neduoda? Dar ji dažnai pasirodydavo gyvai su "Royksopp" kaip pagrindinė vokalistė.

  Ji sako, kad yra muzikos kūrėja, atlikėja, prodiuserė, video menininkė ir nuosavos leidybinės kompanijos savininkė. Ji generuoja idėjas ir jomis tiki. Darbai rūksta, leidiniai skamba, vaizdo klipai renka milijonus peržiūrių, koncertai visame pasaulyje. Daug visko mums turi ji papasakoti ir parodyti.

  Jos bagažas – didelis ir erdvus. Jonna Lee savo ir "iamamiwhoami" sąskaitoje turi net 7 albumus, 2 koncertinius įrašus ir galybę vaizdų. Vien "Youtube" platformoje jos kūrybą peržiūrėjo 56 milijonai žmonių. Atskiro straipsnio vertas ir jos vaizdo klipų katalogas. Mums ji – dar vienas unikalus reiškinys muzikos industrijoje.

  2019 yra jos metai, nes gegužę ionnalee savo pačios jėgomis išleis naują albumą "Remember The Future". Naujo albumo viršelį puošia robotas, pagamintas – tikrąją to žodžio prasme – jos rankomis. Vienuolikos kūrinių albumą jai įrašyti padėjo "Royksopp" ir Fever Ray komanda. Jame taip pat skamba Zola Jesus ir Jennie Abrahamsson balsai.

  Rudenį mūsų laukia daugiau nei koncertas ir tikras audiovizualinis pasirodymas. Juk garsas su vaizdu visada geriau nei tiesiog garsas.

  Sunku pasakyti, kokia šiame koncertų ture bus ionnalee, but pažadam, kad tikrai negalėsi nuo jos atitraukti akių.

  www.8dw.lt

  https://ionnalee.com/
  www.instagram.com/ionnalee
  www.facebook.com/iamionnalee

  www.facebook.com/iamamiwhoamiofficial
  www.youtube.com/iamamiwhoami

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
ionnalee (iamamiwhoami)

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mūsų Lika

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama