Andrius Zalieska-Zala. Autentiškai gilus su 40 metų patirtimi

Renginiai Archyvas Koncertai Andrius Zalieska-Zala. Autentiškai gilus su 40 metų patirtimi

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Šv. Kotrynos bažnyčia
 • Pradžia: 2019-09-28 18:00
 • Aprašymas: Atlikėjai:
  Andrius Zalieska-Zala
  Grupė "Arbata"
  Grupė "Baltos varnos"
  Domantas Razauskas
  Darius Žvirblis
  Andrius Kaniava
  Germanas Skoris
  Vytautas Stankus
  Gediminas Stankevičius – mušamieji
  Gediminas Svilas – kontrabosas
  Tadas Dešukas – smuikas, mandolina

  2019 metų rugsėjo 28 d. 18:00 Andrius Zalieska-Zala kviečia į šventinį 40-mečio koncertą ir naujo albumo "Autentiškai gilus" pristatymą. Šv.Kotrynos bažnyčioje. Išskirtinio koncerto metu skambės poezijos, džiazo, roko ir dainuojamosios poezijos sintezė. Čia tekstą papildys profesionalių džiazo muzikantų atliekamos improvizacijos ir gausus būrys draugų.

  Andrius Zalieska-Zala – roko grupės "Arbata" lyderis. Per 20 aktyvios kūrybos metų su grupe išleido 6 studijinius albumus, rinktinių dainų plokštelę. Taip pat aktyviai kuria eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus.
  Būtent artėjančio 40-mečio proga pasirodysiantis albumas "Autentiškai gilus", kuriam dalinį finansavimą skyrė Asociacija Latga, pirmiausia, duoklė sau. Žinoma, nepamirštant klausytojų, kuriems melodija ir jausmas vienu mostu pernešamas į ausis tiesiai iš atlikėjo širdies.

  Atlikėjas sėkmingai mindo savo pasirinktą muzikinį taką, viso to įrodymas – pavasarį užgimęs, o rudenį fizinį pavidalą įgysiantis naujas albumas. Kaip pats Andrius liudija – tai muzikinis eksperimentas virtęs albumu, apie kurį ilgai svajojo. Tai tekstai ir natos, kurias norėjo nupiešti kitokiomis spalvomis, tai dainos ir atlikimas artimas pirminiam pavidalui, kai jos radosi.
  Andrius šiame albume ne vienas, šalia stovi žmonės, kuriems artimas džiazo pasaulis – tai Gediminas Stankevičius (mušamieji), Gediminas Svilas (kontrabosas), Tadas Dešukas (smuikas, mandolina) ir galiausiai – Germanas Skoris, kuris dirbo ties garso korekcija ir suvedimu. Tad jų matymas, girdėjimas ir jausmas albumui įneša naujų sluoksnių, bet Andrius tikrai neatsisako savęs. Albumas su kvėpavimo pauzėmis, sulaikymais ir atoslūgiais, brandžia melodijos dikcija.
  Į koncertą kviečia Geros muzikos ekspertai "Bardai LT"

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Andrius Zalieska-Zala. Autentiškai gilus su 40 metų patirtimi

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Danielius

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama