Matt Simons

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Vakarėliai (Club)
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Menų fabrikas / Loftas
 • Pradžia: 2019-12-05 20:00
 • Aprašymas: BILIETAI PREKYBOJE NUO ŠIO TREČIADIENIO, BALANDŽIO 10 D. 11 VAL.

  Kaip tai ironiškai beskambėtų, Matt Simons – dainų autorius ir atlikėjas, gimęs Kalifornijoje, savo, kaip muzikanto sėkmę surado Europoje. Pirmieji du albumai "Pieces" ir Catch & Release" jam subūrė milijonus gerbėjų, o su trečiuoju – "After the Landslide" jis toliau nori didinti gerbėjų ratą ir aplankyti tas šalis, kuriose dar nėra koncertavęs.
  Mes labai džiaugiamės, kad gruodžio 5 d. turėsime galimybę jį išvysti menų fabrike "Loftas".

  Matt Simons – vienas iš tų atvejų, kai nežinodamas kaip skleisti savo dainas, vakare jas tiesiog sudedi į internetą, o ryte atsikeli jau būdamas žymus. Ir ne savo šalyje, o kitame žemyne. Taip atsitiko ir jam, kai niekam iki to negirdėtą atlikėją pirmieji pastebėjo ne gimtosios Kalifornijos gyventojai, o olandai. Būtent Olandijoje susiformavo jo pirmosios gerbėjų bazės, čia jis grojo pirmuosius koncertus, dalyvavo televizijos šou, teisėjavo olandiškame X – faktoriuje.

  Muzika yra jo kraujyje. Matto seneliai buvo operos dainininkai, jis mokėsi džiazą ir klasikinę muziką, groja pianinu, gitara, klarnetu, saksofonu. Tuo metu, kai jo bendraamžiai klausydavosi rokenrolo, jis klausydavosi džiazo. "Man labiausiai patinka tokios dainos, kurių tekstai gali atrodyti depresyvūs, tačiau geriau įsiklausius supranti, kad juose slypi kažkokia tiesa, kuri tave priverčia pasijusti geriau".

  Trečiasis albumas – tai jo didžiausias, ambicingiausias ir labiausiai asmeninis projektas. Jis paliečia svarbiausius gyvenimo klausimus – meilę, netektį, sielvartą ir vidinę jėgą, kuri padeda visa tai ištverti. "Jei mano ištarti žodžiai padeda kažkam nors minutei pamiršti sunkumus ir pasijausti geriau, tai aš savo tikslą pasiekiau. Šis albumas – apie jausmus, kurie ateina po svarbių permainų gyvenime", sako Matt Simons.

  Ištikimiausi gerbėjai pirmieji galės įsigyti bilietus nuo šio trečiadienio, užsukę į oficialią atlikėjo svetainę. Tai pat bus galimybė įsigyti fanų paketą, kuris suteiks galimybę prieš koncertą pasimatyti su atlikėju, nusifotografuoti, pabendrauti. Tokių paketų iš viso bus tik 20 vnt.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Matt Simons

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Gamtovaizdis (mano..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama