Chromatics

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Menų fabrikas / Loftas
 • Pradžia: 2019-10-11 20:00
 • Aprašymas: Eina sau! "Chromatics" atvyksta į Lietuvą

  Kelias savaites sklandę gandai pagaliau oficialiai patvirtinti. Spalio 11 d. menų fabrike "Loftas" istorinį pasirodymą Lietuvoje surengs "Chromatics". O jie juk fantastiški!

  Pirmieji bilietai su kodu
  http://bit.ly/ChromaticsVilnius

  Šiandien "Chromatics" oficialiai paskelbė koncertų turą Europoje. Mes vėl nušluostėm nosį kaimynams. Tai bus vienintelis "Chromatics" pasirodymas Baltijos šalyse. Patvirtinta, kad jame jie sugros viską, ką turi geriausio – albumų "Night Drive", "Kill For Love", "Cherry", net "Dear Tommy" kūrinius. Smagu, kad į jų planus įtrauktas ir Vilnius. Tai dar vienas didelis mūsų pasiekimas.

  Tiesa, į sostinę jie atvyks ne vieni. "Chromatics" suplanavo puikią koncerto įžangą. Koncertą apšildys "Desire" ir "In Mirrors". Mūsų laukia net 3 pasirodymai ir labai konceptualus vakaras. Grupės lyderis Johnny Jewelas pažadėjo, kad visą vakarą ekrane bus rodomi jo gaminti ir gyvai miksuojami vaizdai.

  Išankstiniai koncerto reikalai

  Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašykite žinutę feisbuke muzikos agentūrai "8 Days A Week" (www.8dw.lt) ir gausite nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki gegužės 3 d. 10 val. Vieša prekyba "Bilietai LT" kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja gegužės 3 d. nuo 10 val. Netaupykite, bet sutaupykite! Bilietų kiekis ribotas.

  Pirmieji bilietai su kodu
  http://bit.ly/ChromaticsVilnius

  Apie "Chromatics"

  "Chromatics" smegenys – įvaizdžiu paslaptingas muzikos prodiuseris ir puikus instrumentalistas Johnny Jewelas. Iš Portlando. Tiesa, jis pats nėra tikrasis grupės įkūrėjas. Visa jo kūryba nuoširdžiai graži. Tobulas vėlyvos nakties garso takelis. Kiekvienas jo darbas turėtų būti panaudotas kino filme ar būti įtrauktas į seksui skirtą grojaraštį. Be jo grupę sudaro Ruth Radelet, Adamas Milleris ir Nate‘as Walkeris. Ruth Radelet balsas – labai svarbi "Chromatics" dalis. Be jos ši grupė būtų visai kitokia.

  Sklando gandai, kad per pastaruosius 10 metų Jewelas sukūrė daugiau nei 500 kūrinių ir dar pusę tiek tiesiog sunaikino. Jo prisiekę fanai – pats Davidas Lynchas, Holivudo aktorius Ryanas Goslingas ir daugybę kitų žvaigždžių. Toks buvo ir pasaulį palikęs "Chanel" bosas Karlas Lagerfieldas. Tai tik keli ryškūs vardai, su kuriais dirbo Jewelas ir "Chromatics". Jam turėtume padėkoti už kino filmų "Drive", "Bronson", "Lost River", "Home", "Don‘t Come Back from the Moon" ar net "Twin Peaks: The Return" garso takelius. Šiandien jis vienas geidžiamiausių personažų kino industrijoje. Bus labai įdomu sužinoti, kokiam kitam kino filmui jis kurs garso takelį.

  Johnny Jewelas daro viską – kuria, groja krūva instrumentų, prodiusuoja, remiksuoja, maišo stilius, fotografuoja ir net filmuoja. Jis atsakingas už visą "Chromatics" estetiką. Jis tikras elektroninės muzikos veteranas ir unikalus artistas. Tiesa, "Chromatics" nėra vien tik tai, kas telpa jo bagaže. Dar jis yra "Glass Candy", "Desire", "Symmetry" projektų siela ir kietos leidybinės kompanijos "Italians Do It Better" bosas. Kai visas muzikos pasaulis laukė naujo "Chromatics" albumo "Dear Tommy", jis išleido solinį albumą. Taip gali elgtis tik visiškai nepriklausomas artistas ir tai yra nuostabu.

  Plus1

  1 Eur nuo kiekvieno bilieto į "Chromatics" koncertą Vilniuje atiteks labdarai. Jie prisijungė prie šviesaus projekto "Plus 1". Kiekvienas nusipirkęs bilietą į šį koncertą padės skurstančioms ir socialinę neteisybę patiriančioms bendruomenėms. "Chromatics" patys pasirinks, kokią organizacija taip nori paremti.

  Pirmieji bilietai su kodu
  http://bit.ly/ChromaticsVilnius

  Daugiau informacijos:
  http://plus1.org

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Chromatics

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

albumo "viena pake..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama