TRIBUTE Queen Show. Jeronimas Milius

Renginiai Archyvas Koncertai TRIBUTE Queen Show. Jeronimas Milius

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Vilnaius universiteto didysis kiemas
 • Pradžia: 2019-08-20 20:00
 • Aprašymas: Grupė "Queen" – legenda, kuri metams bėgant ne blanksta, o atvirkščiai – atrandama vis naujos gerbėjų kartos – įgyja dar tvirtesnį pagrindą. Festivalyje "Untold City" įstabią grupės "Queen" muzikos istoriją gyvai papasakos Jeronimas Milius ir tituluota muzikantų komanda su gitaros virtuozu Tomu Varnagiriu priešakyje.


  "Queen Show" – žiūrovų pripažinimo sulaukęs projektas, Lietuvoje gyvuojantis jau septynerius metus, po savo vėliava jungęs daugiau nei 100 muzikantų. Šou rengėjai nuo pat pradžių šiam projektui kėlė aukščiausius kokybės standartus. Žinia, kad nuo šiol į komandą įstoja stipriu vokalu ir galinga scenos ekspresija pasižymintis Jeronimas Milius, buvo sutikta su dideliu entuziazmu.


  F. Mercury vokalas pasižymėjo itin išskirtinėmis savybėmis: plačiu diapazonu, unikaliu vibrato dažniu. Daugelis dainininkų, bandydami atlikti sudėtingas jo dainas, susiduria su intonavimo, kvėpavimo problemomis. Nepriekaištingai sudainuoti šiuos kūrinius gali tik itin aukšto lygio profesionalas, pasižymintis vokalo jėga, tinkamu diapazonu ir nepriekaištinga dainavimo technika. J. Milius – vienas iš nedaugelio, kuris turi visas šias savybes.


  Ir dar labai svarbu: "Queen" muzika gyvena jo širdyje. "Rokas – stilius, kurį myliu nuo tada, kai pradėjau dainuoti. Atlikti Freddie dainas, man didelė garbė! Aš pats esu visiškai išprotėjęs jo fanas! Sudėsiu visą savo sielą į šią programą" – sako J. Milius.


  Specialiai projektui "Quee Show" sukurtos garsiausių grupės dainų aranžuotės, ypatingas, kiekvieną dainą stilingai iliustruojantis, šviesos spektaklis. "Queen" buvo didieji muzikos scenos novatoriai, atradę daug elementų, kurie iki šios dienos puošia muzikos pasirodymus visame pasaulyje. Koncertą lydintis šviesų šou pirmą kartą gimė būtent jų galvose.


  "Untold City" rengia įspūdingą geriausios roko muzikos vakarą visiems ,"Queen" kūrybos gerbėjams: "Bohemian Rhapsody", "Radio Ga Ga", "We Are the Champions", "The Show Must Go On", "We Will Rock You" ir kitos legendinės dainos. Net pusantros valandos su garsiausiais "Queen" hitais pirmą kartą skambėsiančiais unikalioje Vilniaus Senamiesčio erdvėje – VU didžiajame kieme, šalia baroko šedevro – Šv. Jonų bažnyčios.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
TRIBUTE Queen Show. Jeronimas Milius

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Žiema su kemperiu

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama