Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Kultūros baras Kablys
 • Pradžia: 2019-09-12 19:00
 • Aprašymas: Tingi Roland TR-808 ritmo mašina, klampios boso linijos, atmosferinės sintezatorių tekstūros, aiduose mirkstantis melancholiškas balsas ir David Lynch filmų įtaka – visa tai yra HTRK. Rugsėjo 12 d. – pirmą kartą Lietuvoje.

  2003-aisiais Melburne į grupę suėjęs trijų muzikantų kolektyvas savo gyvais pasirodymais netruko sudominti ir klausytojų, ir scenos senbūvių. Vos po trejeto metų HTRK iškeitė Australijos žemyną į Europą, kurioje gausiai koncertavo, išleido dabar jau klasikiniu vadinamą albumą "Marry Me Tonight" ir papildė Blast First Petite beigi Ghostly International leiblų katalogus.

  2010-aisiais pasaulį palikus grupės bosistui, likę dviese, Jonnine ir Nigel tęsė veiklą, netrukus išleido intensyviai skambantį "Work (work, work) ir leidosi į kelionę New Mexico dykumomis, kur įrašė meditatyviai skambantį trečiąjį albumą "Psychic 9-5 Club". Naujausias grupės įrašas pasirodys šį rugpjūtį, o rugsėjį turėsime galimybę jį išgirsti ir "Kablyje".

  HTRK yra kupini originalumo ir paslapties, o jų nuostabus ir tuo pačiu netobulas skambesys yra tikras ir priklauso tik jiems. Taip sako Yeah Yeah Yeahs'ų Nick Zinner ir mes negalim jam nepritarti.

  -----

  BILIETAI: http://bit.ly/tickets_HTRK

  Išankstiniai ribotą laiką po €15, vėliau – brangs.

  -----

  N-16

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
HTRK

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mano hobi

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama