Pasión de Buena Vista

Renginiai Koncertai Pasión de Buena Vista

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Palanga
 • Vieta/adresas: Palangos koncertų salė
 • Pradžia: 2020-02-28 20:00
 • Aprašymas: Aistringi ritmai, temperamentingi šokiai ir dainos, skleidžiančios kubietišką dvasią, – visa tai daugybę apdovanojimų pelnęs Kubos muzikos ir šokio projektas "Pasión de Buena Vista".
  "Pasión de Buena Vista" – geriausias būdas per kelias valandas nukeliauti, pamatyti ir pažinti egzotiškąją Kubą: pasinerti į jos kultūrą, gatvės šėlsmą, kur netrūksta nei temperamentingų šokių, nei puikiai visiems pažįstamų lėtų baladžių, nei pašėlusių ritmų.
  Geriausius Karibų jūros salos muzikantus, dainininkus ir šokėjus jungiantis šou "Pasión de Buena Vista" yra vienas žymiausių Kubos tradicijas puoselėjančių projektų pasaulyje. "Buena Vista Band" – profesionalūs, talentingi muzikantai, kurie, naudodamiesi perkusiniais (būgnais, kongais, timpalais) ir pučiamaisiais (trimitais, trombonais) instrumentais, bosine gitara, fortepijonu ir kubietiška tres gitara, perkelia žiūrovus į tikrą kubietišką vakarėlį. Profesionalūs dainininkai atlieka populiarias kubietiškas dainas, atskleidžiančias salos gyventojų sielos gilumas. Absoliuti laisvė, laukinė dvasia, meilė ir aistra, gyvenimo džiaugsmas – visa tai kiekviename judesyje perteikia iš Kubos sostinės Havanos kilusi profesionali šokėjų trupė "El Grupo de Bailar".
  Profesionalūs šokėjai, gyvai atliekama muzika ir nenumaldoma energija, nunešianti jus tiesiai į Kubą! "Pasión de Buena Vista" – tai tikra šokio ir muzikos fiesta

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Pasión de Buena Vista

Ar dalyvausi renginyje?


Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Palikuonys

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama