Šventinio Patriarchalinio Danilos vienuolyno choro siurprizas!

Renginiai Archyvas Koncertai Šventinio Patriarchalinio Danilos vienuolyno choro siurprizas!

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: White Piano Hall
 • Pradžia: 2019-10-05 19:00
 • Aprašymas: Spalio 5 d. 19.00, jaukios, kamerinės salės scenoje "White Piano Hall", kuri randasi pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Šventinis Patriarchalinis Danilos vienuolyno choras pasirodys su išskirtine programa, kurią jis atlieka itin retai ir tik ypatingomis progomis, labai siauram klausytojų ratui. Koncertinėje programoje suskambės senovinės rusų giesmės, žinomiausios kazokų, ukrainiečių ir gruzinų dainos, kurios savo galinga energija nuneš mus į dievišką erdvę.

  Visus, kurie ruošiatės apsilankyti Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ir Kauno filharmonijoje, norime pakviesti ir į šį ypatingą pasirodymą "White Piano Hall" kamerinėje salėje, kadangi visi choro koncertai bus skirtingi ir skleis magišką energiją bei šilumą.
  Tai didžiulis įvykis mūsų šalies kultūriniame gyvenime, nes tokio lygio ir pasaulinio pripažinimo artistai Lietuvoje pasirodo itin retai. Todėl, įskaitant koncerto reikšmę ir ribotą vietų salėje skaičių (tik 170!) atsakingai rekomenduojame pasirūpinti bilietais iš anksto!
  Įstabiame koncerte, kuriame skambės patys žymiausi dvasinės, ir ne tik, muzikos istorijoje kūriniai, kiekvieno siela patirs tikrą palaimą!

  Choro repertuare – Didžiųjų ir "dvunadesiatinių" švenčių giedojimai, dalis Virgilijos ir Dieviškosios liturgijos, Gavėnios, Kalėdų ir Šventų Velykų giesmės, Kalėdines giesmės, religinių eilių, istorinės giesmės ir dainos, o taip pat romansai, valsai, liaudies dainos ir šiuolaikinių autorių dainos, rusų ir užsienio klasikinė muzika.

  Bilietai į Specialųjį Danilos Vienuolyno vyro choro koncertą:
  2019 m. spalio 5 d. Vilniuje 19 val. White Piano Hall salėje (Kėdainių,8) parduodami visose Bilietai.lt kasose!

  Visa informacija dėl bilietų užsakymo ir bendradarbiavimo telefonu:
  +370 671 76 502; +370 647 40 255.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Šventinio Patriarchalinio Danilos vienuolyno choro siurprizas!

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Akimirkos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama