Kimbra

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Šv. Kotrynos bažnyčia
 • Pradžia: 2019-10-01 20:00
 • Aprašymas: Šv. Kotrynos bažnyčioje pasirodymą surengs dviejų "Grammy" laimėtoja Kimbra

  Dar viena maloni muzikinė žinia! Paskelbta, kad rudenį Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertą surengs dviejų "Grammy" statulėlių laimėtoja iš Naujosios Zelandijos Kimbra. Vilniuje girdėti šią išskirtinio balso savininkę ir visur skambančio ir dar ilgai skambėsiančio hito "Somebody That I Used To Know" bendraautorę – laimė ir sėkmė. Tai bus pirmoji jos viešnagė Baltijos šalyse ir dar vienas įdomus mūsų ėjimas.

  Su Gotye ji įrašė vieną garsiausių šio dešimtmečio hitų "Somebody That I Used To Know". Sutiksi, nebuvo radijo stoties ir kavinės, kuri negrotų šios dainos. Ji buvo puikiai sutikta ir Lietuvoje. Vien "Youtube" platformoje šis kūrinys peržiūrėtas 1 milijardą ir 200 milijonų kartų. Įspūdingas pasiekimas. Taip Kimbra užkariavo pasaulį ir susižėrė bene visus įmanomus apdovanojimus. Vos po metų namo ji parsinešė dvi prestižines "Grammy" statulėles – už metų įrašą ir metų duetą su Gotye. Kimbra yra trečias žmogus Naujosios Zelandijos muzikos istorijoje, galintis pasigirti "Grammy". Tokių apdovanojimų bet kam neduoda, juk tiesa?

  Tiesa, ji tikrai nėra tik antras balsas toje dainoje ir vienos dainos atlikėja. Jos margas muzikos katalogas ir gyvų pasirodymų estetika verta atskiro dėmesio. Muzikos kritikai ir profesionalai jos balsą vadina tokiu, apie kurį svajoja visos indie muzikos vokalistės.

  Jos sąskaitoje – trys soliniai albumai ir galybė projektų su kitais kūrėjais. Ji patikrinta didžiųjų festivalių ir rimtų leidybinių kompanijų. Naujosios Zelandijos muzikos perlas savo stalčiuje turi dainų keliems albumams į priekį ir laikas yra jos pusėje. Gotye, Janelle Monáe, "The Roots", "Jamiroquai", Thundercat, "Muse" vokalistas Mattas Bellamy, Johnas Legendas, "Foster The People" – tai tik keletas vardų, su kuriais darbavosi Kimbra. Net pats knygos "How Music Works?" autorius ir "The Talking Heads" siela Davidas Byrne‘as yra didelis jos talento gerbėjas.

  Žinome, kad ne vienas koncertų organizatorius viliojo Kimbra į Lietuvą. Spalio 1 d. Kimbra pirmą kartą atvyks į Vilnių ir pristatys savo naujausią kūrybą. Mūsų laukia dar vienas įsimintinas koncertas. Mažas ir jaukus, bet užtat koks! Su niekuo nesupainiojamas ir skaidrus Kimbros balsas, kontrabosas, gitara bei pianinas. Šv. Kotrynos bažnyčioje erdvės ne tiek ir daug - tik 396 sėdimos vietos. Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto. Vietų skaičius itin ribotas. Tik nesakykit, kad neperspėjom.

  Gal po šio koncerto ir pats Gotye užsimanys aplankyti Lietuvą, kas žino?

  https://www.kimbramusic.com
  https://instagram.com/kimbramusic
  https://www.facebook.com/kimbramusic
  https://www.youtube.com/kimbramusic

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Kimbra

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

foto

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama