Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Nepriklausomybės aikštė
 • Pradžia: 2019-09-22 17:00
 • Aprašymas: Kai visuomenė yra persisotinusi galimybėmis ir tikimybėmis, politikų pažadais ir įvairių nuosprendžių padažais, į gatves išeina nauja prezidentinė kampanija, kuri į Pasaulio prezidento postą siūlo išrinkti PANDĄ. Padarą, kuris savyje įkūnija harmoniją tarp meilės ir taikos, lygybę tarp visų rasių ir brolybę tarp kiekvieno, nepriklausomai nuo jo klasės ar padėties visuomenėje.

  PANDA yra pasiūlymas ir kvietimas tautai ir visam pasauliui susivienyti ir išrinkti tokį lyderį, kuris kartu su savo meile ir stiprybe pasauliui atneštų tris esminius pokyčius, pradedant nuo Lietuvos ir baigiant Globalia pasaulio gerove. Sprendimo laisvė, atjauta kitokiam ir išsilaisvinimas iš religinių ir kitokių pančių – pokyčiai, kuriuos ne tik siūlo, bet ir žada išpildyti prezidentinė Pandos kampanija.

  Visa tai – žaisminga dainų ir šou elementų persmelkta agitacija, kurios fone visuomet yra paprastas žmogus, nuolat renkantis kitų žmonių - spektaklio dalyvių mėtomas šiukšles.

  Visas šou išsirutulioja į to paprasto žmogaus tylųjį šauksmą, kuris liudija, jog kad ir kaip saldžiai ir įtikinamai skambėtų politinė agitacija, ji niekuomet nepakeis situacijos, jog darbo žmogus ir toliau rinks kitų šiukšles, mokės mokesčius ir liks tokiam pačiam kasdienybės pasauly kaip buvo prieš tai ir bus dar daug metų po to. Visą vyksmą vainikuoja masinis apsijungimas ir procesija, kuri liudija, jog kai norime galime susijungti ir kalbėti už save ir savo teises, ir tam nereikia nei lyderių, nei vadų – tik begalinio tautos noro būti kartu ir kovoti už savo laisvę.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Pandemija

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

LIEPOJA

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama