Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Klaipėda
 • Vieta/adresas: Klaipėdos Lėlių teatras
 • Pradžia: 2019-09-13 18:00
 • Aprašymas: Sportiškesni, plonesni, stangresni ir stipresni... dabar, dabar, dabar...DABAR!
  Spektaklis "Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P." atgręžia veidrodį mūsų grožį garbinančios visuomenės botoksiškai sustingusiam veidui. Kiek toli esate pasiryžęs nueiti, kad jūsų kūnas būtų jaunesnis nei liudija jūsų gimimo dokumentas?
  Spektaklyje klausiama, kodėl tiek daug dėmesio skiriame tam, kad būtume jauni, sveiki ir sportiški, pamiršdami senatvę kaip natūralų ir brandų mūsų gyvenimo etapą? "V.O.M.P." iliustruoja kaip stipriai esame valdomi vartotojiškos visuomenės. Visuomenės, kur visi yra apsėsti kuo geriau išnaudoti duotą laiką: Mes norime VISKO ir DABAR!
  Pasiruoškite silikono pripumpuotam šokio spektakliui apie tobulo kūno medžioklę. Kūno proporcijomis perpinta komedija apie krūtų, šlaunų ir sėdmenų troškimą. Tegu Kim Kardashian pabala iš pavydo. Siunčiame groteskinį šiuolaikinio šokio ir fizinio teatro sveikinimą pudruotiems baroko eros perukams ir subtiliems muilo burbulams.

  "Gunilla Lind šokio teatras" yra Kopenhagoje įsikūrusi trupė. Kurdama žaismingus spektaklius, choreografė Gunilla Lind diskutuoja apie dabartines mūsų visuomenės tendencijas ir balansuoja tarp sveiko humoro ir vaikščiojimo ant peilio ašmenų. Neįprasti, dažnai šokėjus dehumanizuojantys kostiumai tik dar stipriau kvestionuoja mums įprastą kito suvokimą ir žvilgsnį į save.
  Savo kūryboje G. Lind nuosekliai domisi tapatybės tema, grupės dinamika, lyčių vaidmenimis, savęs pristatymu socialinėje žiniasklaidoje ir kūno įvaizdžiu.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

IE patogus

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama