Leonardo & Friends

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos Leonardo & Friends

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Vilniaus rotušė
 • Pradžia: 2019-09-09 18:00
 • Pabaiga: 2019-09-30 00:00
 • Aprašymas: Parnu miesto menininkų grupės paroda kupina visko, ką geriausio turi estų menas – šventiško žaismingumo, ryškiaspalvės psichodelikos ir pedantiško akylumo detalėms. Nutrūktgalviški performansistai, kruopštūs piešėjai, virtualybės tyrinėtojai, pop siurealizmo adeptai – jiems tinka viskas, kadangi tai – nuolatinio transo menas. Klasikinio meno parafrazės jų mene dera su ironiškomis provokacijomis, konceptuali fotografija – su vaikiškomis piešimo manijomis, fiktyvūs pasauliai draugauja su buities vaizdais. Neatsitiktinai parodai pasirinktas Leonardo ir jo draugų pavadinimas.

  Parodos kuratorius Alaras Raudoja skelbia, kad jo alter ego – LEONARDO – gilinasi į mistinius kodus, sprendžia mįsles ir paverčia jas paprastais kasdienybės vaizdais. Hyper-ego ieškojimai nuveda Leonardo į ANGELŲ pasaulį.

  Panašios į žmones sparnuotos būtybės – galbūt nėra tinkamiausias angelų vaizdavimo būdas, tačiau, negebėdami jų matyti, mes pasirenkame būtent tokią – mums suprantamą – formą.

  Angelai, su kuriais mus sieja artimas ryšys, kitame egzistavimo lygmenyje iš tikro esame mes patys. Šioje parodoje angelai – tai Leonardo DRAUGAI, menininkai Haide Rannakivi, Pusa, Marko Toomast, Jan Leo Grau ir Alar Raudoja, kviečiantys žiūrovus pažinti savo pasaulį.

  Parodos kuratorius Alar Raudoja

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Leonardo & Friends

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mexx

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama