Miesto žygis: Atleisk, Automobili!

Renginiai Archyvas Šventės Miesto žygis: Atleisk, Automobili!

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Šventės
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Vingio parkas
 • Pradžia: 2019-09-15 10:00
 • Aprašymas: Vilnius ATIDARO Europos judumo savaitę: kviečia į MIESTO ŽYGĮ #AtleiskAutomobili!
  Pirmąkart vienoje vietoje po atviru dangumi susiburs įvairiai mieste keliaujantys, kurie savo darniais ratais pajudės iš skirtingų miesto vietų ir susirinks Lukiškių aikštėje!

  Patinka eiti, minti, spirtis, važiuoti ar riedėti? O automobilį be sąžinės graužaties palieki saldžiai snaudžiantį garaže? Griebk savo mėgstamiausius darnius ratus – paspirtuką, dviratį, riedučius, riedlentę, įdarbink savas kojas ar sėsk į viešąjį transportą – ir RUGSĖJO 15 d. junkis prie bendraminčių. Susitinkame aikštėje prie Seimo ir visi kartu judame link Lukiškių aikštės.

  PIRMOJI RENGINIO DALIS: PAJUDĖK!
  Atsibudęs sekmadienio rytą netinginiauk Apšilk ir smagiai bei turiningai įveik pirmuosius ryto kilometrus. Kaip?

  Jei mini dviratį ar skrieji paspirtuku, atvažiuok 6 km puikiuoju dviračių taku palei Nerį nuo Žirmūnų. Dviratininkai startuoja 10 val., Žirmūnų paplūdimio.

  Jei mielai keliauji pėsčiomis ar dievini riedučius, įveik 3 km vingį iš Vingio parko. Pėsčiųjų ir riedutininkų startas 10 val., nuo Vingio parko estrados.

  Jei esi viešojo transporto fanas, atkeliauk specialiu autobuso maršrutu "Į miesto žygį" nuo Spaudos rūmų stotelės iki J. Tumėno stotelės. Autobusas į stotelę Spaudos rūmai atvyks 10.05 val. Būk pirmas ir užsiimk savo vietą – jų skaičius ribotas.

  ANTROJI RENGINIO DALIS: SUSIBURK!
  11 val. visi darniais ratais atkeliavę susitinkame aikštėje prie Seimo ir buriamės į draugišką koloną, kuri pajudės ir 1 kilometrą iki Lukiškių aikštės įveiksime dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis ar pėsčiomis. TAI BUS DARNIAUSIAS JŪSŲ KILOMETRAS!

  Renginys draugiškas visiems. Jei namuose auga mažylis – atriedėkite su vežimėliu, jei turi augintinį – laukiame ir jo.
  Kolonos startas: 11 val.
  Vieta: nuo Seimo aikštės iki Lukiškių aikštės
  Žygio atstumas: 1-as kilometras

  Tapk pirmojo miesto žygio dalyviu ir registruokis jau dabar bei gauk išskirtinį žygio medalį. REGISTRACIJA štai čia: http://bit.ly/AtleiskAutomobili

  TREČIOJI RENGINIO DALIS: ATSIPALAIDUOK!
  Po apšilimo ir žygio visi kviečiami pasilinksminti Lukiškių aikštėje. Veiksmo ir pramogų su žiburiu ieškoti tikrai neteks

  Įsirėmink su savo darniais ratais, įžiebk šviesoforą, minant dviratį, pasigamink aksesuarą iš senų riedlenčių, sužinok, kaip paruošti dviratį žiemai, pasižymėk jį ir pabendrauk su Policijos pareigūnais, sudalyvauk riedlenčių pamokoje ir paspirtukų iššūkyje. Mažiesiems renginio dalyviams – batutų rojus. Ir tai dar ne pabaiga!

  Svarbu: renginyje bus filmuojama ir fotografuojama, o dalyvaudami sutinkate dėl Jūsų atvaizdo naudojimo.

  EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ
  Europos judumo savaitė kasmet minima visoje Europoje rugsėjo 16 – 22 d. Šių metų judumo savaitės tema – "Žingsniuokime kartu".

  Prisijunkite prie judumo savaitės ir sakykite automobiliui "atleisk!", o savo kelionėms mieste rinkitės dviratį, paspirtuką, riedlentę ar rekordiškai atsinaujinantį viešąjį transportą, eikite pėsčiomis ar išbandykite kitą darnų judėjimo būdą.

  Kiti Europos judumo savaitės 2019 renginiai Vilniuje:
  09 19 d. Šiaurietiškojo ėjimo žygis "JUDĖK Vilniau". Informaciją papildysime.
  09 20 d.: Pirmųjų Lietuvoje ir Vilniuje elektrinių autobusų pristatymas ir patyriminės kelionės. Informaciją papildysime.
  09 20 d. Diskusija "Dalijamės keliu". Organizuoja Susisiekimo ministerija
  09 20 d. Orientacinės žaidynės "Judėk darniai". Organizuoja Susisiekimo ministerija
  09 22 d.: Tarptautinė diena be automobilio, kurią visi vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami viešuoju transportu vykti nemokamai
  09 22 d. NIGHT Skating Vilnius "Rieda miesto herojai". Organizatoriai Riedėk.lt akademija, Sveikas miestas, SPORTLAND

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Miesto žygis: Atleisk, Automobili!

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Grupioku susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama