Humoro ir magijos šou "21"

Renginiai Archyvas Koncertai Humoro ir magijos šou "21"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Klaipėda
 • Vieta/adresas: Klaipėdos žvejų rūmai
 • Pradžia: 2019-10-10 18:00
 • Aprašymas: Ar patikėsite, kad aktorius komikas Artūras Orlauskas gali parodyti magijos triuką ir perskaityti jūsų mintis? Ar magijos maestro Nicholas Kin gali papasakoti anekdotą geriau nei Artūras Orlauskas? Ar galit patikėti, kad humoro ir magijos šou, trunkantis beveik 2 valandas, prabėga nepastebimai kaip akimirksnis, bet nuotaiką pakelia pusmečiui?

  Kodėl du savo srities profesionalai nutarė dirbti bendrai ir kodėl jų šou vadinasi "21"? Todėl, kad "21" yra ir kortų žaidimas, ir dar įdomiau – Artūras ir Nicholas yra gimę tą pačią balandžio 21 dieną. Tiek sutapimų negali būti atsitiktinai, tai tikra magija, todėl nieko kito neliko kaip kurti bendrą šou kartu "Du viename" arba "21".

  Pirmą kartą Lietuvoje didžiausias interaktyvus humoro ir magijos šou "21" – tai geriau nei skiepai, tai efektyviau nei sportas, tai naudingiau nei sintetiniai vitaminai. Nes humoras pagamina vitaminą C, o neįtikėtini magijos triukai yra geriausia priemonė nuo atminties sutrikimų. Dvi valandos aukščiausios prabos humoro ir profesionalios magijos – tai metinė vitaminų norma, metinė sudegintų kalorijų norma ir metinė bėgimo ristele norma. Ir visa tai patogiai sėdint su draugais ir šeima.

  Tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas ir tarptautinių magijos konkursų laureatas Nicholas Kin beveik dviejų valandų programoje privers juoktis, susiėmus už pilvų ir aikčioti iš nuostabos net didžiausius skeptikus ir "zanūdas". Nicholas Kin pristatys Lietuvos publikai savo naujausius magijos ir mentalizmo triukus, kuriuos jau matė Lenkijos, Anglijos, Baltarusijos ir Ispanijos žiūrovai. Jų ovacijos patvirtina aukščiausią artisto profesionalumo klasę. Tuo tarpu humoro magistras Artūras Orlauskas ištrauks rimčiausius kozirius iš savo 40 metų kauptos anekdotų kolekcijos ir dar kartą nustebins ne tik anekdotų pasakotojo talentu, bet ir magijos triukais, minčių skaitymo seansu bei neįtikėtinomis improvizacijomis.

  Humoro ir magijos šou neriboja žiūrovų amžiaus, bet kūdikiai seansų metu miega prastai ir gali trukdyti kitiems žiūrovams...

  Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)
  Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.
  Daugiau informacijos: www.komikas.lt
  Tel.: +37069965737.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Humoro ir magijos šou "21"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Alanija...žydroji ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama