EDUARDO BALSIO 100-OSIOMS GIMIMO METINĖMS PAMINĖTI "PORTRETAI"

Renginiai Archyvas Koncertai EDUARDO BALSIO 100-OSIOMS GIMIMO METINĖMS PAMINĖTI "PORTRETAI"

Renginio informacija

  • Renginio tipas: Koncertai
  • Miestas: Kaunas
  • Vieta/adresas: Kauno filharmonija
  • Pradžia: 2019-11-09 17:00
  • Aprašymas: Aistės Mikutytės ir Kotrynos Kaklauskaitės duetas susikūrė 2016 m. Atlikėjos yra paruošusios ne vieną muzikinę programą dviese ir su kitais scenos partneriais, koncertavusios daugelyje Lietuvos miestų, keleri metai iš eilės dalyvauja kamerinės muzikos festivalyje "Muzikos ruduo". Dueto repertuarą sudaro XX a. Kompozitorių muzika bei lietuvių kompozitorių kūriniai.

    A. Mikutytė VDU Muzikos akademijoje 2019 m. įgijo muzikos magistro laipsnį. Studijų metais ilgą laiką buvo VDU Muzikos akademijos simfoninio orkestro koncertmeisterė. Šiuo metu griežia Kauno styginių kvartete antruoju smuiku, taip pat yra kamerinio orkestro "Modus" antrųjų smuikų grupės koncertmeisterė. A. Mikutytė koncertuoja ir kaip solistė, ir įvairių ansamblių dalyvė, gastroliuoja užsienyje (Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje), dalyvauja įvairiuose festivaliuose.

    K. Kaklauskaitė fortepijono specialybės 2008–2009 m. Tarptautinės mainų programos SOCRATES/ERASMUS suteiktos stipendijos dėka tobulinosi Štutgarto (Vokietija) Aukštojoje muzikos mokykloje. 2010 m. jai buvo suteikta Ochsenhauzeno akademijos "Bruno-Frey-Musikprei 2009" stipendija. 2013 m. įgijo muzikos magistro laipsnį prof. R. Zubovo klasėje. Šiuo metu K. Kaklauskaitė yra VDU Muzikos akademijos Fortepijono katedros asistentė bei Dainavimo ir Styginių instrumentų katedrų koncertmeisterė. Pianistė nuolat koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, yra tarptautinių konkursų laureatė, respublikinių ir tarptautinių konkursų Lietuvoje komisijos narė, įvairių projektų ir festivalių dalyvė.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
EDUARDO BALSIO 100-OSIOMS GIMIMO METINĖMS PAMINĖTI "PORTRETAI"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

mano lelius

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama