SMUIKO IR FORTEPIJONO MELODIJOS

Renginiai Archyvas Koncertai SMUIKO IR FORTEPIJONO MELODIJOS

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Kauno filharmonija
 • Pradžia: 2019-11-13 18:00
 • Aprašymas: Novilė Maceinaitė griežti smuiku pradėjo būdama septynerių metų. Baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, Dainiaus Puodžiuko klasę, ji studijas tęsė Hagos karališkojoje konservatorijoje Nyderlanduose, Philippe Grano ir Ilona Sie Dhian Ho klasėse. Studijų Lietuvoje metu smuikininkė dalyvavo ir pelnė prizus nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Šiuo metu ji studijuoja magistrantūrą ir nuolat tobulinasi meistriškumo pamokose.
  Be klasikinės muzikos pasirodymų, N. Maceinaitė su entuziazmu rengia pasirodymus su šiuolaikiniais kompozitoriais, pasitelkiant akustines ir elektronines priemones bei kompiuterinę grafiką.
  Smuikininkė groja Alexanderio Krylovo (Kremona, 1972) smuiku.

  Pianistas, koncertmeisteris Andrius Vasiliauskas gimė žinomų muzikų šeimoje. Pirmuosius koncertus surengęs dar studijų metais, koncertavo Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Vokietijoje, Danijoje, Italijoje bei Lietuvoje.
  Didelį dėmesį A. Vasiliauskas skiria soliniams koncertams. Pirmasis Lietuvoje atliko F. Chopino balades kaip ciklą, O. Messiaeno preliudus, J. Reubke‘ės Sonatą fortepijonui b-moll, taip pat atlieka monografinius koncertus, skirtus kompozitoriams J. Brahmsui, R. Straussui, B. Brittenui, Ch. Ivesui, D. Šostakovičiui, A. Chačaturianui ir kt. A. Vasiliausko programose dažnai skamba ir lietuvių kompozitorių fortepijoniniai ir kameriniai kūriniai.
  Jis yra išleidęs 5 fortepijono muzikos kompaktines plokšteles, Lietuvos radijo muzikos įrašų fonduose saugoma daugiau nei 200 jo įrašytų solinių ir kamerinės muzikos kūrinių, yra parengęs kamerines programas kartu su kitais Lietuvos atlikėjais. Pianistas taip pat publikuoja spaudoje straipsnius aktualiais muzikos ir kultūros klausimais.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
SMUIKO IR FORTEPIJONO MELODIJOS

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Susitikimas po 20 ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama