MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI PASAKA "TRIMITO MIESTAS"

Renginiai Archyvas Koncertai MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI PASAKA "TRIMITO MIESTAS"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Kauno filharmonija
 • Pradžia: 2019-12-01 14:00
 • Aprašymas: Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras "Trimitas" kviečia gruodžio 1 d. 14 val. į Kauno valstybinę filharmoniją, kur galėsite pasinerti į muzikinę pasaką "Trimito miestas". Jūsų laukia nepakartojama kelionė po "Trimito miestą".

  Teatralizuotoje muzikinėje pasakoje "Trimito miestas" mokiniai bus supažindinami su orkestro muzikos instrumentais, jų žmogiškaisiais "charakteriais", sužinos, už ką dažniausiai būna atsakingas dirigentas, kiti orkestro nariai, o vyresni žiūrovai atras tik jiems skirtą dėmenį – švelniai ironišką paralelę su valstybei ir visuomenei būdingomis aktualijomis. "Trimito mieste" kiekviena orkestro instrumentų grupė yra metaforiškai atspindinti mūsų visuomenę. Dirigentas taps eismo reguliuotoju, klarnetai bus eiliniais miestelėnais, saksofonų grupė atstovaus miesto mušeikas, o tūbos gins turtuolių interesus. Svarbiausias muzikinės kelionės po "Trimito miestą" keliamas klausimas: ar gali labai skirtingi žmonės darniai sugyventi vardan bendro tikslo – muzikos ir harmonijos?

  Gal norite paspausti ranką diriguojančiam ir visada rimtam Eismo reguliuotojui, išgirsti bankininkų iš Tūbų klubo paslaptis, prisijungti prie miesto mušeikų Saksofonų? O gal trokštate kartu su muzikantais sukelti tikrą streiką ir iš visų plaučių pašūkauti: Mes norim gyventi kaip norim! Mes norime groti kaip norim! Mes norim – kaip norim! Mes norim – kaip norim! Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras "Trimitas" kviečia į muzikinę pasaką "Trimito miestas".

  Muzikinę naujausio pastatymo dramaturgiją diktuoja orkestro vadovo prof. dr. A. Kučinsko parinktas kompozitorių T. Adomavičiaus, V. Sainzo, I. Stravinskio, A. Romero, Ch. Hasso, I. Berlino, E. Bourdeau, H. Beeftinko, C. Johno, J. Higdono ir kt. kūrinių pasjansas. Pastatymo kūrybinė komanda: režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar, dailininkė Indrė Pačėsaitė, vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Rimas Petrauskas, dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI PASAKA "TRIMITO MIESTAS"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Gamtovaizdis (mano..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama