Colours of Bubbles "9 mm" pristatymas

Renginiai Archyvas Koncertai Colours of Bubbles "9 mm" pristatymas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Kultūros baras Kablys
 • Pradžia: 2019-11-08 21:00
 • Aprašymas: Tai vyksta! "Colours of Bubbles" sugrįžta su ilgai lauktu nauju studijiniu albumu "9 mm". Viena žymiausių Lietuvos indie roko grupių savo naują programą pristatys dviem išskirtiniais koncertais Vilniuje ir Šiauliuose.

  "9 mm" – devynios naujos dainos, atspindinčios apolitišką muzikantų požiūrį į dabartinį pasaulį, persmelktos karo, meilės, ginklų, darbo klasės, greito gyvenimo tempo, maišto temų. "Ankstesnis albumas "She Is the Darkness" buvo tamsus, minorinis, todėl norėjom, kad naujame vyrautų šviesus gitarinis skambesys", – sako muzikantai.

  Nuo metų pradžios naujas dainas įrašinėjusi grupė kartu su prodiuseriu Domu Strupinsku dirbo įvairiose studijose Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Muzikantų rankose "9mm" kūriniai suskambo veržliai, energingai, maištingai, pilni galingos sprogstamosios jėgos. Tai patirti grupė kviečia albumo pristatymo koncertuose, kuriuose atliks ne tik naujas, bet ir senesnes, gerai žinomas savo dainas.

  Trečiasis "Colours of Bubbles" studijinis albumas "9 mm" išleidžiamas CD ir skaitmeniniu formatais spalio 18 dieną, o kiek vėliau šiemet albumas pasirodys ir vinilo plokštelės formatu.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Colours of Bubbles "9 mm" pristatymas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Vasara,vasarele

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama