Pasaulinė gyvūnų globos diena

Renginiai Archyvas Šventės Pasaulinė gyvūnų globos diena

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Šventės
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Vingio parkas
 • Pradžia: 2019-10-05 12:00
 • Pabaiga: 2019-10-05 15:00
 • Aprašymas: Pasaulinė gyvūnų globos diena
  Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Lietuvos kinologų draugija jau šeštus metus Vilniuje organizuoja Gyvūnų globos dienos minėjimą, skatindama žmones labiau rūpintis gyvūnų augintinių gerove, ginti gyvūnų teises, didinti šeimininkų atsakomybę, supažindinti su įvairiomis gyvūnų rūšimis ir jų poreikiais.

  Spalio 05 d.
  Šeštadienį nuo 12.00 iki 15.00 val. Vilniaus Vingio parke kviečiame visus gyvūnų mylėtojus švęsti!
  Žiūrovų laukia jau visų pamėgti nemokami konkursai šunims ir šeimininkams, gyvūnų ekspozicijos, šunų pasirodymai, linksmybės vaikams, kūrybinės dirbtuvės, profesionalų patarimai bei šventės rėmėjų – NATURE'S PROTECTION ir KIKA įsteigti prizai.
  Daugiau šventės detalių atskleisime jau netrukus.

  @@@ Kurkime šventę kartu!
  Norite dalyvauti šventėje ir pristatyti visuomenei savo veiklą, produktus ar paslaugas, susijusias su gyvūnais augintiniais? Kreipkitės el. paštu [email protected]
  Daugiau apie šventę www.kinologija.lt

  Renginys nemokamas
  J. Gurauskės nuotr.

  Informuojame, kad Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimo metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir / arba filmuota medžiaga bus skelbiama viešai, naudojama vidinei ir išorinei komunikacijai. Kiekvienas renginio dalyvis ir / ar svečias automatiškai sutinka, kad Lietuvos kinologų draugija jį arba ją fotografuotų ir (ar) filmuotų, nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą, kuriose matomas jo arba jos atvaizdas, neribotą laiką publikuotų įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) internete, socialinės žiniasklaidos priemonėse ir/arba savo interneto svetainėse, įskaitant, bet nesiribojant, nuotraukų viešinimu žiniasklaidos priemonėse, viešose vietose ar kitur.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Pasaulinė gyvūnų globos diena

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra
Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama