Beactive night - Family and Kids. Zumba masinis renginys

Renginiai Archyvas Sportas Beactive night - Family and Kids. Zumba masinis renginys

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Sportas
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Delfi sporto centras
 • Pradžia: 2019-09-28 15:30
 • Pabaiga: 2019-09-28 20:00
 • Aprašymas: Ar pamenate pernai metų #Beactive Night - Zumba Party - Didžiausią Baltijos šalyse Lotynų Amerikos fitneso renginį su Loreta Bates? Jau ne vienus metus iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Olandijos, USA išauga į dar didesnį ir įdomesnį renginį #Beactive night - Family and kids.

  #Beactive Europos sporto savaitės iniciatyva, Vilniuje, DELFI Sporto centre, Rugsėjo 28 d., organizuojamas vienas laukiamiausių šiais metais sporto renginių. Šiemet be ZUMBA® maratono dienos metu bus pristatomos ir kitos sporto šakos, o vakare, didžiojo maratono pradžioje galėsite šėlti su savo atžalomis, kadangi renginį atidarysime su Zumba Kids maratonu.

  Šių metų renginio svečiai, gerai žinomi visame pasaulyje bei savo choreografijomis pavergę Youtube fanų širdis – Nevena & Goran (Serbija). Žavingi, be galo išradingi ir profesionalūs, po visą pasaulį su savo pasirodymais keliaujantys, visuomet susiderinę ir stilingi Nevena ir Goran Vilniuje surengs išskirtinį pasirodymą ir sudrebins sceną savo žaismingu ir energingu Zumba® Fitness vakarėliu.

  #Beactive Night - Family and Kids programą sudarys dieniniai sporto užsiėmimai, Zumba Kids maratonas ir 3 valandų Zumba Fitness® vakarėlis. Renginyje taip pat dalyvaus treneriai iš Lietuvos. Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio technika, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių, sportinės veiklos skirtos visai šeimai bei galingo Lotynų Amerikos karščio. Pasiruoškite vienam didžiausių Zumba® ir sporto renginių Baltijos Šalyse, ir žinoma - gerai paprakaituoti ir pasismaginti!

  Treneriai:
  Nevena & Goran (Serbija)
  Dovydas Veiverys
  Kamilė Mazrimė
  Vasilisa Tarasova
  Aristinas Guogis
  Augustina Juknė

  Papildomų trenerių komanda:
  Viktorija Juknevičienė, Kamilė Narkutė, Aistė Matulionytė, Eglė Valentaitė, Meda Maceikienė ir Edita Urbonė.

  #BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sužinok daugiau www.beactive.lt

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Beactive night - Family and Kids. Zumba masinis renginys

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

KAUNAS VASARA 2012

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama