Jacob Banks

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Menų fabrikas / Loftas
 • Pradžia: 2020-01-23 20:00
 • Aprašymas: Soul muzikos šviesulys Jacobas Banksas atvyksta į Lietuvą

  Aiškėja pirmieji vardai, kurie aplankys Lietuvą kitais metais. Aktualūs šiandien, nusipelnę istorijoje ir greičiausiai sublizgėsiantys ateityje. Sausio 23-ąją menų fabriko "Loftas" sienas jautriai virpins sparčiai kylanti soul muzikos žvaigždė Jacobas Banksas.

  Kai akis užklius už jo plakato mieste, neleisk ausiai praeiti pro šalį. Jam tai bus pirmoji viešnagė Baltijos šalyse.

  Išankstiniai koncerto reikalai

  Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk mums žinutę feisbuke ir gauk nuolaidos kodą. Kodai galioja labai ribotą laiką – iki rugpjūčio 23 d. 11 val. Vieša prekyba "Bilietai LT" kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja rugpjūčio 23 d. nuo 11 val. Netaupyk, bet sutaupyk! Bilietai brangs ir jų kiekis ribotas.

  Pirmieji bilietai su kodais
  http://bit.ly/JacobBanksVilnius

  Kas toks tas Jacobas Banksas?

  Apie Jacobą Banksą būtų galima pasakyti daug gerų žodžių. Iš Nigerijos kilęs ir šiuo metu savo dienas Jungtinėje Karalystėje leidžiantis artistas yra gan naujas vardas muzikos pasaulyje.

  Soulas, bliuzas ir r&b! O dar prisideda ir "Interscope" leidyklos gerumas. Ponas jau dalinosi viena scena su Samu Smithu, Emeli Sandé ar pačia Alicia Keys.

  Dabar jo šlovės dienos. Pilnametražis albumas "Village" buvo sutiktas puikiai. Kritikai ir fanai negailėjo gerų atsiliepimų ir šūksnių. Vien singlas "Unknown (To You)" spotifajuje perklausytas beveik 25 milijonus kartų. Koncertas ant koncerto. Išparduoti pasirodymai Europoje ir valstijose tą tik patvirtina. Panašaus susidomėjimo tikimės ir Vilniuje. Jis patikrintas didžiųjų festivalių ir rimtų leidybinių kompanijų. Jacobo pasirodymas "Coachella" festivalyje nieko nenustebino. Apie jo pasirodymą ten iki šiol netyla kalbos. Kritikų nuomone, tai – įtraukiantis potyris, kurio metu išraiškingas Bankso baritonas randa savo kelią tarp įtaigių muzikos stilių ir skambesių. Tai aliuzija į seną pratarmę: reikia viso kaimo, kad užaugintų vieną vaiką. Šis albumas pasakoja jo gyvenimo istoriją. Geros ir blogos patirtys Afrikoje, meilė ir atstūmimas, vidiniai išgyvenimai, nerimas dėl ateities ir kiti jausmai.

  "Pasiruošk būti nustebintas, jo sodrus balsas palįs tau po oda nuo pirmo akordo", – rašo žurnalas "Time". Nors yra vadinamas naująja soulo žvaigžde, jis nesiekia imituoti legendų. Alas Greenas ar Samas Cookas – jam tik didis įkvėpimas. "Galiu pasiimti jų idėjas ir paversti moderniomis, bet, gink Dieve, nenoriu jų kopijuoti", – sakė jis duodamas interviu "Paper" žurnalui.

  Jis kuria muziką, nes tik tai daro jį laimingu. Jis – nėra tik dar vienas geras balsas ar prekės ženklas. Kai Jacobas dainuoja, žmonės juo tiki. Jo muzika turi širdį. Soulas ir gospel muzika yra sena jo meilė. Jo rankose tai suskamba tinkamai ir atspindi mūsų laikus. Gyvo pasirodymo viziją jam padeda išpildyti nuoširdi grupė muzikantų. Visos Jacobo dainos – apie kovą ir pergalę. Kaip pats sako, nori savo muzika įkvėpti žmones sunkiomis dienomis eiti pirmyn, kai visi ir viskas aplink liepia sustoti. Didybė – taip galima apibūdinti šio atlikėjo iš Nigerijos muzikos katalogą. "Manau, kad toks jausmas kyla dėl mano afrikietiškos kilmės. Kario, didingumo ir išgyvenimo jausmas turi daug ką bendro iš ten, kur esu", – pasakoja sausį Vilniuje laukiamas artistas.

  Mūsų favoritų sąrašuose jis nuo Zane‘o Love radijo laidos. O dabar ir debiutinį albumą išleido! Tik laiko klausimas buvo, kada jis aplankys mūsų sostinę. Dar tai pirmasis mūsų bookingas 2020 metams. Laimė ir sėkmė. Perleidžiam mikrofoną Jacobui. Jis tikrai turi ką pasakyti.

  Nusiteik koncertams! Sklando gandai, kad sausio 24 d. "Lofte" mūsų laukia dar vienas "8 Days A Week" koncertas. Palauk ir greitai sužinosi, ką dar prisiviliojom į Lietuvą.

  Pirmieji bilietai
  http://bit.ly/JacobBanksVilnius

  Durys - 19 val.
  Pradžia - 20 val.

  Daugiau
  http://www.mrjacobbanks.com
  https://www.facebook.com/JacobBanksOfficial
  https://www.instagram.com/mrjacobbanks
  https://www.youtube.com/user/jacobbanksvevo

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Jacob Banks

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

wales,jega

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama