Kindness Live

Renginiai Archyvas Koncertai Kindness Live

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Menų fabrikas / Loftas
 • Pradžia: 2020-01-24 20:00
 • Aprašymas: Vilniuje naują albumą pristatys itin madingas muzikinis projektas "Kindness"

  Patvirtinta, kad muzikinis projektas "Kindness" sausį taip pat aplankys Vilnių. Šią savaitę pasirodys naujas jų albumas, apie kurį jau trimituoja užsienio žiniasklaida. Sausio 23 d. suplanuotas pirmasis jų turo koncertas Europoje. Didelis pasiekimas, kad šis turas prasidės mūsų sostinėje. Solange, Jai Paul, Devonte Hynesas ir netgi "The xx" kelia rankas į viršų, vos išgirdę jų įrašus.

  Išankstiniai koncerto reikalai

  Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk mums žinutę feisbuke ir gausi nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki rugsėjo 9 d. 12 val. Vieša prekyba "Bilietai LT" kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja rugsėjo 9 d. nuo 12 val. Toks presale‘as yra geras dealas. Bilietų kiekis ribotas.

  Pirmieji bilietai
  http://bit.ly/KindnessVilnius

  Apie Kindness

  Po "Kindness" slapyvardžiu slepiasi itin spalvingą vaizduotę turintis ir pasaulį per muziką tiriantis veikėjas Adamas Bainbridge‘as. Tiesa, jis prašo savo solinį projektą įvardinti daugiskaita ir visada dėti į kabutes. Savyje jie talpina ne vieną asmenybę ir neapibrėžia projekto lyties ar orientacijos.

  Ilgaplaukis Adamas yra tikrai geras personažas. Varo tikrai kietai. Sunku patikėti, kad viename asmenyje telpa tiek daug talentų. Jis domisi muzika metų metais, yra leidyklos bosas, įrašų studijos gyventojas, garso inžinierius, diskotekų žmogus, radijo laidų vedėjas, prodiuseris ir net režisierius.

  Prieš dešimt metų pasaulį išvydo pirmieji "Kindness" singlai "Swingin‘ Party" ir "Gee Up". Tada Adamas kūrė remiksus, trynėsi šokių aikštelėse, neturėjo pinigų ir miegojo ant viešbučio grindų. Šiandien jis dirba kartu su Robyn, Sampha, Kelela ir "Blood Orange". Dar jis tikrai kietas prodiuseris. Bendras jo darbas su Beyoncé sese Solange Knowles pelnė jam "Grammy" apdovanojimą. Net disco muzikos krikštatėvis Giorgio Moroder yra didelis jo talento gerbėjas.

  Rugsėjo 6 dieną pasaulį išvys naujas jų albumas. Nors muzikos industrija tyliai perša dviejų metų pertrauką tarp albumų, Bainbridge‘as nesivadovauja taisyklėmis. Praėjo jau penkeri metai nuo paskutinio įrašo.

  "Something Like A War" – taip pavadintas naujasis rinkinys. Albume – tokių muzikos šviesuolių kaip Sampha, Jazmine Sullivan, Seinabo Sey ir Robyn balsai. Su pastarąja švedų žvaigžde jie apskritai labai geri draugai.

  Albumą prodiusavo neseniai liūdnai pasaulį palikęs garsus prancūzų muzikos prodiuseris Phillipe‘as Zdaras. Taip, tas pats, dirbęs su "Franz Ferdinand", "Phoenix", "Hot Chip" ir kitais geriausiais. Su juo Adamą siejo ypatingas ryšys ir draugystė. Pilnas instagramas bendrų jų nuotraukų.

  Mes jau turim kuo didžiuotis. Nereikia zysti, kad pas mus nieko nevyksta. "Kindness" pasirodymas tą tik patvirtina. Guggenheimo muziejus, Sidnėjaus operos teatras, madingos Tokijo galerijos – visur koncertavo ar savo favoritus grojo "Kindness".

  Pirmieji bilietai
  http://bit.ly/KindnessVilnius

  Vaizdo klipai:

  Gee Up - https://youtu.be/BI73NFINsyo
  House - https://youtu.be/xmwCxCVsWV4
  Cyan - https://youtu.be/jddGsBE_eIs
  Who Do You Love feat. Robyn - https://youtu.be/y9laKb3TEmg
  This Is Not About Us - https://youtu.be/7GBDwFDtmLo

  KEXP live’as - https://youtu.be/Uih7eG_H2w8

  www.femnrg.com
  https://www.facebook.com/Kindness
  https://www.instagram.com/kindnessmusic
  https://twitter.com/kindness

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Kindness Live

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Musu seimynele

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama