Krepšinis. Eurolyga : Kauno "Žalgiris" - "Vilerbano "Asvel"

Renginiai Archyvas Sportas Krepšinis. Eurolyga : Kauno "Žalgiris" - "Vilerbano "Asvel"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Sportas
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Žalgirio arena
 • Pradžia: 2019-10-25 19:45
 • Aprašymas: Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno "Žalgiris" joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, aistringiausi ir ištikimiausi fanai – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog "Žalgiris" yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

  Ketvirtąjį sezoną iš eilės Kauno "Žalgirio" krepšininkų laukia naujojo formato Eurolygos varžybos, kuriose visos 18 komandų po du kartus sužais tarpusavyje. Tai reiškia, kad "Žalgirio" arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

  Kiekvienų Eurolygos rungtynių metu "Žalgirio" arenoje vyrauja pakili nuotaika ir vyksta užvedanti krepšinio fiesta. Kauno "Žalgiris" žiūrovus kviečia ne tik stebėti krepšinio kovas su stipriausiomis Europos komandomis, bet ir išbandyti save nuotaikinguose rėmėjų žaidimuose, kuriuose ir laimėję, ir pralaimėję dalyviai sulaukia prizų.

  Jau antrus metus iš eilės "Žalgirio" arena yra labiausiai lankoma visoje Eurolygoje. Žalgiriečiai kviečia tęsti šią tradiciją, aistringai palaikyti komandą ir žygiuoti drauge per Eurolygą dar viename įspūdingame krepšinio sezone!

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Krepšinis. Eurolyga : Kauno "Žalgiris" - "Vilerbano "Asvel"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mano laisvalaikis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama