Andrius Kaniava. Pasirodymas

Renginiai Archyvas Koncertai Andrius Kaniava. Pasirodymas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė
 • Pradžia: 2019-12-07 19:00
 • Aprašymas: 2019 m. gruodžio 7 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje klausytojų prašymu bus pakartotas didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs Andriaus Kaniavos muzikinis projektas "Pasirodymas". Pernai į koncertą pateko ne visi norintys, todėl šis "Pasirodymas" skirtas būtent jiems. Artėjančių švenčių proga rengiamame koncerte netrūks profesionaliai išgrotų muzikinių sąskambių, autorinės kūrybos tekstų, dialogų su publika ir šventinės nuotaikos.
  "Pasirodymas" – tai Andriaus Kaniavos nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Per metus klausytojai jau spėjo pamėgti naujausias kūrėjo dainas, ir dažnai gerbėjams vis iškyla klausimas, kur jų galima pasiklausyti dar kartą. Išskirtinai tik "Pasirodyme" Andrius Kaniava primins ir tai, ką yra sukūręs anksčiau: "Pavasario vėjas", "Fėja" ir kitus perliukus.
  Ir šį kartą nepailstantis, dainuojantis aktorius Andrius Kaniava stengsis atrodyti bei skambėti naujai ir šviežiai. Kartu su juo scenoje pasirodys Muzikantai iš didžiosios raidės – Aleksandras Tenas (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji) ir Tadas Dešukas (smuikas). Visų jų dėka suskambės 10 visiškai naujų dainų, kurių gyvenimas prasidėjo būtent "Pasirodyme".
  Tie, kurie klausėsi "Atšilusios musės", lankėsi "Antikvariate", žygiavo kartu su sunkiosios muzikos orkestru "Musė" ir leidosi ten, kur plukdė "Laivas Restoranas", supras, ką norima priminti šiuo "Pasirodymu": juk visa, kas sena, kažkada buvo nauja!
  Į koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje kviečia geros muzikos ekspertai "Bardai LT"

  Bilietus platina: www.tiketa.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į salę.
  Bilietų kainos: 10 Eur, 12 Eur, 15 Eur, 20 Eur
  Daugiau informacijos: [email protected], tel. 867223266
  www.bardai.lt

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Andrius Kaniava. Pasirodymas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

fckn life -))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama