Vytauto V. Landsbergio kūrybos vakaras

Renginiai Archyvas Koncertai Vytauto V. Landsbergio kūrybos vakaras

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: GeltonosSofosKlubas
 • Pradžia: 2019-10-06 19:00
 • Aprašymas: Spalio 6d. į Geltonos sofos klubą sugrįžta rašytojas, poetas, režisierius, dainų autorius, bardas Vytautas V. Landsbergis. Vakaro metu Vytautas pristatys savo naujausią knygą - "Rudnosiuko raštai", taip pat atliks jau žinomas ir naujas dainas bei romansus. Vytautas V.Landsbergis sako pasakų rašyti niekuomet neplanavęs. Tačiau, kaip dažnai nutinka, gyvenimas padiktuoja savas taisykles, šiandien be rašymo Vytautas save sunkiai įsivaizduoja. Apie patirtis, apie tai, kaip žinojimas keičia nežinojimą ir atvirkščiai, apie kūrybiškumo reikšmę vaikystėje ir paauglystėje Vytautas pasakos Geltonos sofos klube pirmojo spalio sekmadienio vakarą.

  "Pasakos man svarbios, žadina smalsumą ir fantaziją. O tai juk – esminės laimingo žmogaus savybės. Antra, jose randu magiškų dalykų – skaitydamas gali ne tik save geriau pažinti, bet ir perprogramuoti. Persikūnyti į kitą, pajusti jį ir suprasti, pagyventi kito "kailyje". Pasakos yra svarbi psichoterapijos, savęs ir aplinkinių pažinimo forma. Jau nekalbant apie pasaulio pažinimą."

  Vytauto V. Landsbergio lūpomis dainuojami romansai – kupini žavaus naivumo, sentimentalumo, aistringumo kūriniai. Daugumoje jų dominuoja fatališkos neištikimybės ar nelaimingos meilės istorijos, pasibaigiančios kruvinomis dramomis. Savo atsiradimo laikotarpyje šie romansai buvo dainuojami ir klausytojų priimami labai rimtai – kaip nūnai indų filmai ar meksikiečių melodramos. Tačiau laikui bėgant jų tekstai įgijo ir visiškai kitą, kūrėjų nenumatytą prasmę juose išsigrynino juodasis humoras, absurdas, ironija tai jausmai, kurių droviam, šiaurietiškam lietuviškam mentalitetui niekad nebus per daug. "O tai ir yra žiauriuose romansuose – kai nebesupranti, ar verkti, ar juoktis" – sako Vytautas V. Landsbergis.

  https://www.youtube.com/watch?v=uTZ4zP3scQU
  https://www.youtube.com/watch?v=Lj5jNkANAPg
  https://www.youtube.com/watch?v=fXaPCBdr-pE
  https://www.youtube.com/watch?v=i1w1-1UiogA

  Išankstiniai bilietai 10 € http://www.geltonossofosklubas.lt

  Renginio dieną bilieto kaina 15 €*

  Moksleiviams ir studentams 7 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

  Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

  Geltonos Sofos Klubo nariams 7 €* Tapk klubo nariu!
  http://www.geltonossofosklubas.lt/#tapk-geltonos-sofos-klubo-nariu

  * bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

  GeltonosSofosKlubas.lt yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose. Daugiau informacijos: www.artoteka.lt

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Vytauto V. Landsbergio kūrybos vakaras

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

as

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama