Laukiniai Kauno vakarai. Miestiečių daiktų ir istorijų paroda

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos Laukiniai Kauno vakarai. Miestiečių daiktų ir istorijų paroda

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Kauno rotušė
 • Pradžia: 2019-10-17 18:00
 • Pabaiga: 2019-10-24 00:00
 • Aprašymas: Plėšyti džinsai, "Be namų negerai" ir turkiška kramtomoji guma – tikrai ne viskas, kuo spinduliavo 90-ieji.

  Kaunas laukinio kapitalizmo dešimtmetį išgyveno su ypatinga kūrybine energija: čia aršiai kūrėsi verslai, o paprasti žmonės irgi nesnaudė – bandė vis naujus amatus bei prekybą.

  To rezultatas – spalvingi prisiminimai, smulkaus ir ne visada iš karto sėkmingo verslo palikimas, dizaino standartų nepaisiusi reklama ar iškabos, ir daugybė tuo metu platintų prekių.

  Rotušės hole išdygusioje pop-up parodoje rinksime ir sieksime išsaugoti tai, kas tuomet buvo tik priemonė išlikti, o šiandien – pasakoja beprotišką šiuolaikinio Kauno verslo formavimosi istoriją. Čia spalio 17–24 d. lauksime jūsų 90-ųjų verslo istorijų ir su jomis susijusių atributų. Atnešti daiktai iškart virs eksponatais, o jūsų prisiminimai – parodos naratyvo dalimi.

  Lauksime visko. Neišdalintų ženkliukų. Neišklijuotų lipdukų. Neparduotų kojinių. Nepabaigtų megzti megztinių. Senų parduotuvių iškabų, įrankių, interjero detalių, kavinių servetėlių ar suvenyrų.

  Pop-up parodos atidarymas vyks spalio 17 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15).

  Paroda veiks spalio 17–24 d. Skyriaus darbo laikas: nuo antradienio iki šeštadienio 10.00–18.00 val., sekmadienį 10.00–16.00 val.

  ❗ Eksponatų ir istorijų parodai laukiame ir anksčiau – kviečiame susisiekti tel. 8 617 35501, el. paštu [email protected] ir / ar atvykti į mūsų biurą adresu L. Zamenhofo g. 8.

  Paroda yra Kaunas 2022 rengiamo Istorijų festivalis | CityTelling festival dalis. Daugiau apie renginį jau netrukus: www.istorijufestivalis.eu

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Laukiniai Kauno vakarai. Miestiečių daiktų ir istorijų paroda

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Australia

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama