Coming Home For Christmas

Renginiai Archyvas Koncertai Coming Home For Christmas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Vilniaus kongresų rūmai
 • Pradžia: 2019-12-07 19:00
 • Aprašymas: Gruodį viena mylimiausių Lietuvos dainininkių Erica Jennings kvies į kalėdinį koncertą "Coming Home For Christmas". Visas geriausias kalėdines dainas Erica Jennings atliks kartu su 10-ties muzikantų orkestru "Retro Orchestra". Šventinis Erico Jennings koncertas "Coming Home For Christmas" vyks gruodžio 7 d. Kongresų rūmuose Vilniuje.
  Bilietus į Ericos Jennings kalėdinį koncertą "Coming Home For Christmas" Vilniuje jau galima įsigyti visose "Bilietai.lt" kasose ir internetu: www.bilietai.lt.
  Erica Jennings – "Coming Home For Chrismtas": https://youtu.be/Wv1Pp__-who
  "Koncertas vadinasi "Coming Home For Christmas", todėl nieko keisto, kad dainuosiu labai daug kalėdinių dainų", – sako Erica Jennings. "Man labai patinka didžiosios metų šventės. Kiekvienoms Kalėdoms gaminu didžiulę šventinę vakarienę, nes tikiu, kad brangų laiką prasminga leisti kartu su pačiais artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis".
  Šventinį vakarą gerbėjams dovanosianti Erica Jennings neslepia, kad atliks daug tradicinių kalėdinių dainų. Publika išgirs ir galės kartu dainuoti skambant Mariah Carey hitui "All I Want For Christmas Is You", klasikiniams kūriniams "White Christmas", "Let It Snow!", "Silent Night", "Santa Claus Is Comin‘ To Town", "Rockin‘ Around The Christmas Tree" ir daugeliui kitų. Žinoma, dainininkė atliks ir savo kūrybos kalėdinę dainą "Coming Home For Christmas".
  "Prisimenu, kad 2001 m., kada sukūriau "Coming Home For Chrismtas", negalėjau ir pagalvoti, kad šis kūrinys kiekvienais metais bus transliuojamas per radiją ir skambės prekybos centruose", – pasakoja Erica Jennings. "Nuostabu, kad žmonės vis dar myli šią melodiją, kuri padeda sukurti tikrą kalėdinę nuotaiką".

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Coming Home For Christmas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

atostogos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama