Ar tau patinka MIA?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Atlikėja Mia išgarsėjo 2004 metų pavasarį su debiutine pop stiliaus daina „Kiekvienam“, kuri pirmą kartą buvo išleista rinktiniame albume „Melodija 2004 / Pavasario hitai“. O atidesni melomanai ir muzikos profesionalai jos balsą pastebėjo dar anksčiau, kai Mia sudainavo pritarančias vokalines partijas keliuose tikrai didelio populiarumo sulaukusiuose hituose – "Delfinų" dainose „Žvaigždė“ ir „Kai tu šalia“ bei Deivio - „ŽeMiau už meilę“ ir „Laimingesni“.
2004 m. vasarą pasirodęs kitas jos radijo singlas „Aš krentu“ buvo ignoruojamas didžiausių komercinių radijo stočių, tačiau dažnai skambėjo regioninių ir kitų mažesnių radijo stočių eteryje. Pagrindinė to priežastis, matyt, buvo pernelyg staigus posūkis link sunkesnio, rokui artimo skambesio. Tačiau besiformuojanti dainininkės gerbėjų auditorija šį kūrinį taip pat sutiko labai šiltai ir įvertino, kaip vieną įdomiausių tų metų dainų (ją galima rasti rinkinyje „Saulės Smūgis 2004 / Vasaros hitai“).
Pasirašiusi kontraktą su viena iš didžiausių Lietuvos įrašų kompanijų „Melodija“, Mia pradėjo savo debiutinio albumo įrašus ir toliau nevengė muzikinių eksperimentų. Metų pabaigoje ji priėmė garsaus žvaigždžių vadybininko Martyno Tylos pasiūlymą ir ėmė ruošti savo klubinį projektą. Tai buvo ypač madingos Vakarų klubinėje kultūroje idėjos realizacija – „gyvai“ atliekama dainininkės improvizacija klubo scenoje pagal DJ‘aus leidžiamą muziką. Su tokia programa, kuri susilaukė puikių įvertinimų, Mia koncertavo ne viename garsiame šalies klube.2005 m. pavasarį Mia radijo stočių klausytojams ir savo gerbėjams pristatė didelio populiarumo sulaukusią dainą „Nešk mane“ (galima rasti rinkinyje „Daugiau nei pop 2005“), kurią įrašė kartu su T-Nes pseudonimu prisidengusiu Tyrone Nesby, vienu iš “Lietuvos ryto” krepšinio komandos, laimėjusios ULEB taurę, lyderių. Kartu su juo dainininkė pasirodė keliuose dideliuose televizijos parodytuose renginiuose, o vėliau įrašė dar vieną bendrą kūrinį, pavadintą „Ar tu tai žinai?“, kurį bus galima rasti debiutiniame jos albume (beje, jį galima rasti Lietuvoje išleistame T-Nes soliniame albume „Serious business“).Gerbėjų: 3


Susisiekti su administratoriumi »
Naujienų nėra

Albumų nėra
Forumo temų nėra
Renginių nėra

Pasisakymų kol kas nėra
Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama