Deivis / Norvilas Deividas

Svetainės Atlikėjai Deivis / Norvilas Deividas

Ar tau patinka Deivis / Norvilas Deividas?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Dainininkas Deivis gimė 1980 m. birželio 13 d. Klaipėdoje. Jau ankstyvoje vaikystėje išryškėjo Deivio potraukis muzikai – būdamas 4 m. Deivis kieme išmainė naują tinklinio kamuolį į sulūžusią gitarą. Kaimynui sutvarkius gitarą, Deivis ja “grodavo” kiemo draugams. Kaip ir įprasta 6 metų dainininkas radėjo lankyti mokyklą ir 1997 m. ją baigė. Tais pačiais metais Deivis įstojo į St. Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, chorinio dirigavimo specialybę, kuria baiges istojo i Lietuvos Muzikos Akademijos vokalo skyriu. Savo muzikinę karjerą Deivis pradėjo grupėje “Liūdesio gėlės” 1995 m. vasario 17 d. Šios grupės kūrybą įtakojo alternatyvaus roko muzikinės kryptys. Grupės branduolį sudarė trys žmonės. 1995 m. ši grupė lietuviškos muzikos festivalyje “Sparnai” pelnė “Lietuviškiausios” grupės apdovanojimą. Dėl gana alternatyvaus skambėjimo, grupė “Liūdesio gėlės” nebuvo populiari – koncertuoti tekdavo tik keletą kartų per metus. Supratęs, kad tolesnė grupės veikla neturi perspektyvų, Deivis pradėjo solinę karjerą. Pirmoji, debiutinė Deivio daina, kuri 1999 m. vasarą nuskambėjo Lietuvos radijo stotyse, buvo populiarus ligi šiol hitas “Mergytei 99”. 1999 m. rugsėjo mėnesį Deivis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prodiuserine kompanija “CACTUS”. Jau po keleto mėnesių 1999 m. spalio 23 d. buvo išleistas pirmasis Deivio albumas “INTRO”, kuris buvo parduotas daugiau nei 15 000 vnt. tiražu. Muzikos ekspertai, prieš pasirodant šiam albumui prognozavę didelę Deivio sėkmę, nesuklydo. Publika taip pat pripažino nuoširdžias ir emociškas Deivio dainas. Albume buvo įrašyti tokie visiems gerai žinomi hitai, kaip “Jeigu nori”, “Ašara” “Eilės”, beje pastarąjam kūriniui buvo nufilmuotas ir pirmasis Deivio vaizdo klipas. Šis klipas 1999 m. LTV muzikinės laidos “Erdvė” vaizdo klipų konkurse buvo įvertintas IV-ąją vieta. Albumą “INTRO” Deiviui padėjo įrašyti prodiuseriai Deivydas Zvonkus ir Laimonas Žiulpa.

2000 m. spalio 20 dieną buvo išleistas antrasis Deivio albumas “44 minutės”. Pasak pačio Deivio, šiame albume daugiau “gyvo” skambesio, o bendra albumo nuotaika melancholiška. Albumo kūrinius padėjo įrašyti net keturi gerai žinomi Lietuvos muzikinio pasaulio veikėjai – Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Seržas Grėjus ir Skirmantas Jutkonis, todėl dainos albume yra gana skirtingos. 2000 m. rudenį albumo “44 minutės” pristatymui buvos surengtas “tikro garso” koncertų ciklas. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Alytuje. Šio ciklo koncertas vykęs Kaune buvo nufilmuotas ir parodytas LTV žiūrovams. Koncertuose Deiviui talkino grupė “Tabasco”. Albumas “44 minutės” “Radiocentro 2000” muzikiniuose apdovanojimuose buvo įtrauktas į “Geriausio metų albumo” nominacijos sąrašą. Pats Deivis šiuose apdovanojimuose pretendavo į “Metų atlikėjo” nominaciją. 2001 m. vasarį pradėtas įrašinėti trečiasis Deivio albumas, kuris buvo išleistas 2001 m. spalio 11 d. Albumas vadinasi “Dainuok”.Albumo “Dainuok” skambėjimas pasak Deivio yra kitoks nei pirmųjų dviejų albumų. Pirmasis albumas buvo artimesnis šokių muzikos krypčiai, antrąjame albume buvo daugiau “gyvų” instrumentų, o albumas “Dainuok” yra lyg šių dviejų albumų bei naujų kūrybinių minčių sintezė. Įrašinėjant šį albumą talkino net penki prodiuseriai - Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpa, Algis Drėma, Deivydas Zvonkus ir Skirmantas Jutkonis. Kiekvienas iš jų įnešė įvairių skambesio elementų, todėl albumo kūriniai yra gana skirtingi. Albumo “Dainuok” viršeliui iliustruoti pirmą kartą Lietuvoje buvo surengta unikali povandeninė fotosesija.

“Man šiame albume labiausiai patinka keturios dainos – “Tu ne viena”, “Laiškas”, “Dainuok” ir “Atleisk”. Visos jos vienaip ar kitaip susijusios su mano gyvenimu. Visada buvau iš tų atlikėjų, kurie į dainas įdeda daug asmeniškumo, todėl albumas “Dainuok” ne išimtis”, - sakė Deivis. Naujojo albumo “Dainuok” pristatymams 2001 m. spalio – gruodžio mėnesiais buvo surengtas tikro garso koncertų ciklas, kuriame Deivio dainos buvo atliekamos kartu su grupe “Tabasco”. Koncertai įvyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Šis tikro garso koncertas 2002 m. sausio 04 d. buvo nufilmuotas Lietuvos televizijos studijoje ir 2002 m. sausio 12 d. parodytas Lietuvos žiūrovams LTV laidoje “Tavo zona”. Beveik visų šio ciklo koncertų garso takelis buvo įrašytas. Atrinkus geriausias šių įrašų dainas, 2002 m. kovo 07 d. buvo išleistas 14 dainų albumas Deivis su grupe “Tabasco” “Geriausios dainos – gyvai”. Pats dainininkas prieš pasirodant albumui pasakojo: “Ko gero iš visų savo albumų labiausiai laukiu būtent šito albumo pasirodymo. Gyvai įrašyta muzika man visada buvo arčiausia širdies, o šitas albumas tai dar vieno mano užsibrėžto tikslo pasiekimas. Tiesiog manau, kad mano dainos sugrotos ir įrašytos koncertų metu tapo dar vertingesnės nei pirmosios jų versijos įrašytos studijoje. Nes kiekviename koncerte joms buvo suteikta vis naujų atspalvių, atlikimo niuansų ir dar didesnė dalis emocijų. Tikiuosi visi įsigiję šį albumą pajus, kad jame tikrai didelis energijos užstaisas”. 2002 m. pradžia dainininkui Deiviui buvo sėkminga ne tik išsipildžiusia svajone išleisti “gyvą” albumą, bet ir pelnius geriausio metų atlikėjo titulą “Radiocentro 2001” muzikiniuose apdovanojimuose.

2002 metų pabaigoje Deivis nutraukė sutartį su iki šiol jį lydejusiais vadybininkais. Priežastis - Deivio persikėlimas gyventi bei mokytis Vilniuje. "Buvo sunku likti vienam ir rūpintis viskuo pačiam, tačiau laikui bėgant savarankiškas gyvenimas man pradejo patikti". Pasirašęs sutartį su leidybine firma "Melodija" Deivis įrašinėja savo naujausią albumą "LIŪDESIO GĖLĖS"."Tai duoklė mano grupei su kuria aš pradėjau savo muzikinį gyvenimą".Gerbėjų: 32


Susisiekti su administratoriumi »
Forumo temų nėra
2009-10-01 15:05

Deivi. džiaugiuosi visada už Tave,malonu matyti puikų,išsilavinusį,kultūringą žmogų. Sėkmės visur ir visada !

Raimondas Nekrašas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama