Jurga Šeduikytė

Svetainės Atlikėjai Jurga Šeduikytė

Ar tau patinka Jurga Šeduikytė?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Jurga – perspektyvi, visai neseniai solo karjerą pradėjusi dainininkė. 2005 m. rudenį, padedama vieno žymiausių Lietuvos atlikėjų Andriaus Mamontovo ir muzikos vadybos kompanijos „M.P.3 agentūros“, Jurga išleido debiutinį savo kūrybos albumą „Aukso pieva“. Šiuo metu albumo „Aukso pieva“ jau yra parduota daugiau nei 10 000 vnt.

Pirmasis albumo radijo singlas „Nebijok“ tapo pirmuoju Jurgos hitu Lietuvoje ir buvo išrinktas populiariausia 2005-ųjų lietuviška daina. Lietuvos radijo stotyse ši daina aukščiausiose pozicijose išsilaikė daugiau nei 8 savaites, o iš viso top’uose išbuvo net 23 savaites.

Už solinę veiklą 2005 m. Jurga buvo įvertinta įvairiuose lietuviškuose apdovanojimuose - pelnė geriausios lietuviškos dainos ir geriausio debiuto kategorijose „Ore“ ir „Pravdos“ apdovanojimuose, o prestižiniuose kasmetiniuose „Radiocentro“ apdovanojimuose Jurga buvo pripažinta geriausia metų atlikėja, „Aukso pieva“ tapo geriausiu albumu, o „Nebijok“ – geriausia metų daina.

Jurga subūrė 4 muzikantų grupę ir nuo to laiko savo albumo dainas pristato „gyvai“ 1,5 val. trukmės koncertinėje programoje. Ši artistiška ir originali atlikėja sugeba pritraukti ir sušildyti publiką taip, kad į jos koncertus bilietai išperkami likus kelioms dienoms iki pasirodymo.
Jurga koncertuoja gyvai su dar 3 muzikantų grupe, jų pasirodymai publikos yra labai šiltai priimami. Šiuo metu paruoštos programos trukmė siekia iki 1 val.


Vaivos Abromaitytes nuotraukos, studija “ProDi”

Diskografija:

Aukso pieva, 2005Gerbėjų: 92


Susisiekti su administratoriumi »
Forumo temų nėra
2009-12-18 11:12

muzika gera, ir ne stampas, tai dziugina, cia del to kad is palangos ir dar pirmos vidurines kurioj teko mokytis panasiu laiku

2009-11-13 08:51

Fainuole ir muzika ir asmenybe Šypsena) aciu Tau uz kitokia muzika Šypsena)

2009-11-12 16:30

Ar man pasigirdo ar tikrai nusimato Megoj koncertelis?

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama