Ar tau patinka FMgroup?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Kvieciu ir jus prisijungti.Rasykite man ir tapsite komandos nariu.

FM GROUP – tai sparčiai auganti kompanija parfumerijos rinkoje, įkurta jaunų bei energingų žmonių. Įmonė siūlo Jums aukščiausios kokybės kvepalus moterims, parfumuotą vandenį vyrams, tualetinį vandenį vaikams, losjonus po skųtimosi, prausimosi gelių, kūno balzamus, dezodorantus ir kitas prekes. Didelė aromatų įvairovė (gaivių, saldžių, gėlių, rytietiškų, medienos, vaisių ir daugelio kitų) leis Jums išsirinkti savo mylimiausią kvapą. Mūsų gaminiai pagaminti įvairaus amžiaus žmonėms, net vaikai ras specialiai jiems skirtus vaisinius kvapus, kurie padeda persikelti į spalvotą saldžių svajonių ir fantazijų pasaulį. FM GROUP kvepalus sudaro virš 120 kvapų, kuriuos sukūrė specialistai įkvėpti žinomiausių kvapų natomis, bei FM inspiracijos-originalūs aromatai žymimi FM marke. Be to, siūlome Jums kvepalų seriją su feromonais, kurių dėka ne tik tapsite patrauklesne(-iu) kitų akyse, bet ir Jūsų nuotaika pagėrės akimirksniu.

Kiekvienas gali tapti FM platintoju ir mes kviečiame visus bendradarbiauti ir aktyviai kurti savo sėkmę bei prisidėti prie FM GROUP stiprinimo sudarant savo tinklinio marketingo struktūras. Iš savo pusės mes užtikriname profesionalumą, rekomendacijas bei aukštą mūsų paslaugų ir prekių kokybę. Mes siūlome Jums daug nuostabių alternatyvių aromatų, tinkančių bet kuriam atvejui. Jie puoselėja kiekvieno pojūčius, net labai reiklius!Gerbėjų: 4

Tinklalapis: http://www.fmgrouplt.blogspot.com

Adresas: Vilnius


Susisiekti su administratoriumi »

Sukurta: 2009-09-13 14:32

Moteriski kvepalai pigiau

Pagauk sprunkančią vasarą... Kvepalai iš Gėlių Kolekcijos pigiau... Gėlių Kvepalai FM Nr 211 - ALYVOS Gėlių Kvepalai FM Nr 212 - NAŠLAITĖ Gėlių Kvepalai FM Nr 211 - PAKALNUTĖS Gėlių Kvepalai FM Nr 214 - LOTOSAS Gėlių Kvepalai FM Nr 215 - TUBEROZĖ Gėlių Kvepalai FM Nr 216 -... Skaityti toliau »

Komentarai Komentuota: 0

Sukurta: 2009-08-29 10:43

Produkcijos ir verslo galimybių pristatymai.

Nuo š.m. rugsėjo 2 d. kiekvieną trečiadienį FM GROUP atstovybėje Vilniuje vyks pastovūs FM GROUP produkcijos ir verslo galimybių pristatymai. Maloniai kviečiu visus norinčius dalyvauti. Skaityti toliau »

Komentarai Komentuota: 0

Visos naujienos

Vida Ch
Paskutinis pasisakė: Vida Ch
2009-12-22 12:52

Kuris kvapas patinka?

Autorius: Vida Ch
Pasisakymų: 3
Vida Ch
Paskutinis pasisakė: Vida Ch
2009-08-30 13:01

Kuris kvapas patinka2 ?

Autorius: Vida Ch
Pasisakymų: 1

Visos temos

Renginių nėra

Vieša apklausa, 2009-08-29 10:46.

Ar turi savo FMgroup žmogu iš kurio perki?

Taip (1)
33,33%

Ne (1)
33,33%

Norėčiau turėti (1)
33,33%

Komentarų: 0 Respondentų: 3

Visos apklausos

Pasisakymų kol kas nėra

mano zuikiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama