Ar tau patinka Mino?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Mindaugas Mickevičius - Mino gimė Kaune. Gal taip lėmė gimimo data (1976 metų balandžio 1-a diena), bet šeimoje Mino gimimas iki šiol kelia šypseną. Kai iš ligoninės paskambino tėčiui “atvažiuokite, jums gimė sūnus”, jis nepatikėjo ir atrėžė: “Ką čia pokštaujate. Jau pusė trijų ir po pietų pokštai melagių dieną neveikia”. Tačiau netrukus manomas pokštas pasirodė esąs tikrų tikriausias mažas berniukas vardu Mindaugas, vėliau tapęs žinomas kaip Mino.

Mažasis Mindaugas augo labai savarankiškas, todėl tėveliams nereikėjo per daug juo rūpintis. Mino dainininko karjera "prasidėjo" darželyje, kur per visas šventes dėl skambaus balselio jam tekdavo dalyvauti koncertuose ir dainuoti.

Ūgtelėjęs Mino mokėsi 42-oje Kauno vidurinėje mokykloje. Ten tvarkingai iki kol baigė dvyliktą klasę reiškėsi kaip mėgstantis ir praktikuojantis literatūrinius, komunikacijos dalykus, o ne tiksliuosius mokslus. Tada atsirado ir sustiprėjo potraukis muzikai. Mokyklos metais Mino išmoko groti gitara ir pradėjo įrašinėti savo kuriamas dainas. Paskutiniais mokyklos metais grojo gitara ir dainavo vienos prof. mokyklų grupelėje, o savoje mokykloje buvo įkūręs vietinę radijo stotį.

Iš kart po mokyklos baigimo Mino įstojo į Vilniaus Universiteto Žurnalistikos Institutą. Studentaudamas po truputį įsimylėjo Vilnių ir galutinai persikėlė į jį gyventi. Čia gimė ir kita jo meilė – televizijai. Nuo tada Mino draugauja su kameromis ir reitingais. Jis visuomet norėjo dainuot itališkai, todėl universitete italų kalbos mokėsi kaip pasirenkamąjį dalyką. Per šešis studijų metus Mino spėjo sudalyvauti žurnalistikos kursuose Danijoje ir Olandijoje, italų kalbos kvalifikacijos mokykloje Italijoje. Taip pat studentavimo metais tobulino savo italų kalbos žinias dirbdamas Italijos Alpėse, restoranų virtuvėse vasaromis ir žiemomis.

Baigęs mokslus Mino pasuko į pedagogiką ir šou biznį. Ėmė dėstyti italų kalbą KMU ir vesti karaokė ir vakarus bei įvairius renginius. Dalyvaudamas karaoke konkursuose laimėdavo prizines vietas ir net pelnė Karaoke karaliaus titulą.

Profesionalią muzikanto karjerą Mino pradėjo komandoje su atlikėju Andre, kuriam rašė dainų tekstus, melodijas ir kartu pasirodydavo koncertuose. Mino kūrė dainas ir lietuviškiems filmams, tokiems kaip "Aistros kvapas".

Plačiai žinomas Mino tapo sėkmingai pasirodęs realybės šou “Kelias į žvaigždes”.Šiuo metu Mino daug koncertuoja, kuria ir tęsia savo kaip dainininko ir renginių vedėjo karjerą.Gerbėjų: 29


Susisiekti su administratoriumi »
Albumų nėra
Forumo temų nėra
Pasisakymų kol kas nėra

as :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama