Olialia pupytės

Svetainės Atlikėjai Olialia pupytės

Ar tau patinka Olialia pupytės?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Grupės OLIALIA PUPYTĖS misija – išvesti iš proto visus Lietuvos jaunuolius ir vyrus, įkvėpti visas Lietuvos merginas ir moteris dideliems meilės žygiams, o tada imtis viso likusio pasaulio!

Magiškų elementų grupės formulėje netrūksta – tai grožis, žavesys ir muzika, kuriuos dainininkės negailėdamos žada skleisti visiems, norintiems tuo mėgautis ir džiaugtis.

 

O nuo ko viskas prasidėjo?

 

Būsimos OLIALIA PUPYČIŲ narės Skaistė ir Oksana išgarsėjo, kai jų seksualios nuotraukos papuošė „Vakaro žinių“ kalendorius. Neilgai trukus šių OLIALIA mergaičių kitus talentus pastebėjo ir TV3 „Puikiojo šou“ prodiuseriai, tad komunikabilumu ir iškalba pasižyminčios merginos buvo pakviestos nuolat filmuotis šioje laidoje kartu su garsiais komikais ir aktoriais Vytautu Šapranausku bei Arūnu Sakalausku. Pastaruoju metu Oksaną vis dažniau galima matyti kitoje TV3 laidoje „Dzin“, kurioje jai tenka atlikti pačius netikėčiausius vaidmenis. O Skaistė vienu metu filmavosi LNK televizijos laidoje „Solo su orkestru“.

Tuo tarpu kita OLIALIA PUPYČIŲ narė Ermita į grupę atėjo priešingu keliu – iš pradžių išgarsėjo televizijoje, kai ėmė vesti seksualią BTV vakaro žinių laidą „Uogos“, o paskui išbandė savo jėgas OLIALIA mergaičių atrankoje. Būtent po jos paaiškėjo, kad modelio karjerą išbandžiusi mergina, puikiai tinka grupei, apie kurią tuo metu jau galvojo Skaistė ir Oksana.

 

Kaip atsirado grupė?

 

Skaistė ir Oksana, besifilmuodamos „Puikiajame šou“ ir dažnai šios laidos metu palaikydamos populiarius Lietuvos atlikėjus, nutarė išsiaiškinti, kaip joms pačioms sektųsi dainuoti. Su tokiu klausimu merginos kreipėsi tiesiai į DELFINŲ lyderį Stano, kurio atsakymas (po trumpos muzikinės perklausos) buvo teigiamas! Vienok Skaistė ir Oksana nutarė tuo neapsiriboti ir pasidalino savo džiaugsmu su „Vakaro žinių“ kalendoriaus sumanytojais, šie - su leidybine kompanija „Melodija“, o viso to pasekoje buvo įrašyti keli linksmi kūriniai, kuriuos „Puikiojo šou“ žiūrovai turėjo progą išgirsti tikrai ne vieną kartą. Verta paminėti, kad dainą Oksanai sukūrė ir įrašė garsūs Švedijos prodiuseriai, tad turbūt nereikia stebėtis, kad, taip pradėjus šypsotis Fortūnai, OLIALIA mergaitės nesnaudė ir toliau. Jas skatino ir tai, kad į olialia.lt svetainę bei „Vakaro žinias“ plūdo jų dainomis susižavėjusių žmonių laiškai – tai buvo geriausias įrodymas, kad publika joms išties neabejinga.

Kurį laiką padainavusios po vieną jos nutarė burtis po bendra vėliava, nes greitai suprato, kad jų atrasta magiškų elementų formulė, padauginus iš dviejų ar trijų, veikia vis stipriau! Tuo Skaistė ir Oksana įsitikino per OLIALIA PARTY, kuris vasarą buvo surengtas Kauno klubo „Zeppelinus“ gimtadienio proga. Publika per jų pasirodymą tiesiog šėlo, patvirtindama mergaičių įtarimus, kad gali būti ir dar geriau.

Nuo tos dienos Skaistė ir Oksana pradėjo dairytis naujų narių savo grupei, kurią nusprendė pavadinti OLIALIA PUPYTĖS. Vienoje iš OLIALIA atrankų pamačiusios Ermitą, prisipažinusią, kad dainuoti irgi yra jos slapta svajonė, merginos suprato, kad rado, ko ieškojo. O Ermita, sulaukusi tokio Skaistės ir Oksanos pasiūlymo, nė kiek nedvejojo ir prisijungė prie grupės.

 

Kas mūsų laukia artimiausiu metu?

 

OLIALIA PUPYTĖS jau įrašė devynias savo dainas, o artimiausiu metu žada ir dar daugiau. Grupė startavo su pirmuoju radijo singlu, kuris irgi vadinasi „Olialia pupytės“, o neseniai radijo stotis pasiekė naujas kūrinys „Mūsų fiesta“ . „Manom, kad šios dainos puikiai pristato, ką mes žadam ir galim – pramogų su mumis netrūks. Mūsų albumas bus tikrai linksmas ir smagus, norime, kad jis būtų didelė gerų emocijų ir nuotaikos bomba,“ – teigė Skaistė. Pasak OLIALIA PUPYČIŲ, žmonės ypač gerai laiką leis jų koncertų metu. Jos nuolat dirba su patyrusiu choreografu, stilistais ir prodiuseriais, ruošdamosios savo pasirodymams.

OLIALIA PUPYTĖS jau pristatė savo dainas įvairiose TV laidose, tarp kurių - „Puikusis šou“ ir „Padainuokim“, bei surengė ne vieną savo koncertą, kuris nepaliko nė vieno abejingo žiūrovo!Gerbėjų: 36


Susisiekti su administratoriumi »
Albumų nėra
Forumo temų nėra
2010-06-01 22:18

 pigi mesa

Mano vyrukas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama