Blogos mergaites

Svetainės Atlikėjai Blogos mergaites

Ar tau patinka Blogos mergaites ?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Merginų grupė "Blogos mergaitės": Lina (25), Rasa (20) ir Guoda (24) . Merginas, kilusias iš skirtingų Lietuvos miestų (Lina iš Kauno, Rasa iš Jonavos ir Guoda iš Vilniaus) vienijo bendra "neskirtinga" svajonė - dainuoti.

Viskas išsisprendė 2006 metais, kai leidybinė kompanija "Zuzi records" pasinaudodama kitų pasaulinių leidybinių kompanijų patirtimi, pradėjo atranką į merginų grupę. Grupės pavadinimas jau tada buvo aiškus - "Blogos mergaitės". Reikėjo surinkti "atitinkančias" pavadinimą nares. Iš daugumos pretendenčių minėtos merginos be konkurencijos atitiko visus kriterijus, tad joms ir buvo pasiūlyta bendradarbiauti. Tuo labiau, kad kiekviena iš jų turėjo tam nemažai potencialo: Guoda jau besimokydama B. Dvariono muzikos mokykloje tapo R. Čivilytės numylėtine, Rasa turėjo neeilinių vokalinių sugebėjimų, o Lina tiesiog negalėjo nesekti šeimos tradicijos, mat visi jos šeimos nariai yra muzikantai, atlikėjai.

Nuo to laiko merginos įtemptai įrašinėja naujas dainas, mokosi scenos meno, choreografijos, toliau tobulina savo vokalinius sugebėjimus. Su jais dirbanti komanda - tai kiekvienos srities scenos profesionalai. Č. Gabalis ir R. Čivilytė ir buvusio šokių kolektyvo "Beat street" lyderis Olegas.

"Blogos mergaitės" jau spėjo paragauti šou verslo skonio. Dar 2007m. sudalyvavo daugiau kaip 30-yje Ž. Žvagulio ir I. Starošaitės vasaros koncertinio turo per Lietuvą koncertuose, pajuto visą dieną trunkančių fotosesijų nuovargį, TV laidų filmavimų jaudulį. Jos jau spėjo užkariauti nemažą Lietuvos miestų ir miestelių auditoriją.

 Gerbėjų: 14


Susisiekti su administratoriumi »

Sukurta: 2009-12-18 17:33

GEROS KALĖDOS su "BLOGOMIS MERGAITĖMIS"

Gruodžio 25 dieną, Vilniuje, klube "Helios" koncertuos gurpės "BM" merginos. "Geros Kalėdos su Blogomis Mergaitėmis" - tuo viskas ir pasakyta apie gruodžio 25-osios "Helios" klubo kalėdinį renginį su itin seksualiomis merginomis, antrą kartą žengsiančiomis... Skaityti toliau »

Komentarai Komentuota: 0

Visos naujienos

Albumų nėra
Indre Baltutyte
Paskutinis pasisakė: Indre Baltutyte
2009-11-19 19:49

Visos temos

Renginių nėra

Video įrašų nėra
Pasisakymų kol kas nėra

Pramogos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama