Ambrozija

Ar tau patinka Ambrozija?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

Jūsų renginiui siūlome pasirinkti humoro grupę "Ambrozija". Tai tie patys visiems puikiai pažįstami "nosininkai" ir "miesčionys" Giedrius Viduolis, Kęstutis Matelis ir Jonas Buziliauskas, o dabar – „Ambrozijos TV“ kūrėjai.
"Ambrozijos" programa trunka apie 1 val. 20 min. Artistų pasirodymą galima dalinti į dvi ar tris dalis, o galima visą programą stebėti iš karto. Aktoriai savo programoje atlieka teatrines miniatiūras ir etiudus, žymių žmonių, dainininkų, televizijos laidų parodijas. Skaito humoreskas, atlieka dainų kupletus.
Be to, čia pat scenoje, ekspromtu kuria filmą, spektaklį ar pasaką pasirinkta tema. Jums pageidaujant, personažų tipažus gali įkūnyti ir patys Jūsų kompanijos darbuotojai, tapdami aktyviais dalyviais ir aktoriais. Vakaro metu Jūs turėsite puikią progą smagiai pasijuokti, pasiklausyti estrados žvaigždžių koncerto, išgirsti naujų humoreskų, žodžiu, nuobodžiauti tikrai niekam neteks. "Ambrozijos" programa - linksma ir uždeganti. Viso vakaro vedančiuoju ar vedančiaisiais taip pat galėtų būti "Ambrozijos" aktoriai, kurie pravestų žaidimus bei atrakcijas, išradingai įteiktų dovanas, nominacijas. Esant reikalui humoristai lanksčiai ir kūrybingai įsijungs į jau sukurtą renginio programą. Keli programos variantai (pagal kainą ir užėmimą):
1. Ištisinė koncertinė programa – kaina sutartinė.
2. Koncertinė programa dalimis – kaina sutartinė.
3. Koncertinė programa dalimis ir vakaro vedimas (atrakcionų,
žaidimų organizavimas, komentavimas ir t.t.) – kaina sutartinė.
4. Išskirtinė programa, arba įsijungimas į jau esamo renginio
programą - kaina sutartinė.

Į pasiūlymo įeina ir aparatūros nuomos kaina (iki 2 kW). Pagal Jūsų pageidavimą "Ambrozija" gali pasirūpinti ir muzikine vakaro dalimi (už atskirą honorarą). Tarp Užsakovo ir Atlikėjų pasirašomos autorinės sutartys. Kainos gali keistis priklausomai nuo kai kurių aplinkybių (renginio laikas ir vieta, grupės užimtumas, šventinės dienos ir t.t.).Gerbėjų: 8


Susisiekti su administratoriumi »
Forumo temų nėra
Pasisakymų kol kas nėra

Mano nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama