Andrius Rimiškis

Svetainės Atlikėjai Andrius Rimiškis

Ar tau patinka Andrius Rimiškis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

2005 metais niekam nežinomas Andrius Rimiškis iš Jūžintų kaimo (Rokiškio raj.) įsiliejo į populiariausių dainininkų ir žinomiausių žmonių Lietuvoje gretas.

Lemtingas lūžis jaunuolio gyvenime įvyko po to, kai jis ryžosi dalyvauti LNK televizijos surengtame ir naujiems talentams atrasti skirtame muzikiniame realybės šou "Kelias į žvaigždes" bei tapo nugalėtoju.

A. Rimiškis neslepia, kad dalyvavimas šiame realybės šou nebuvo atsitiktinis, nes muzika aštuoniolikmetį lydėjo nuo mažens. Pirmasis instrumentas, kurį Andrius ankstyvojoje vaikystėje paėmė į rankas - senelio armonika. Netrukus jis valandų valandas savaraniškai bandė išmokti groti ir kaimyno paskolinta, o vėliau - paties suklijuota sena dėdės gitara.

Andriaus tėvai įvertino sūnaus trauką muzikai ir nuvedė į Rokiškio muzikos mokyklą. Būdamas ketvirtokas, A. Rimiškis muzikos mokykloje noriai pradėjo mokytis groti elektriniais vargonėliais "Yamaha" bei akordeonu. Aktyvumo nestokojantis berniukas pradėjo dainuoti ir vidurinės mokyklos, kurioje mokėsi, chore.

Nuo keturiolikos metų Andrius, rimtai ir savarankiškai užsispyręs puikiai įvaldyti šešiastygę gitarą, tapo tikra kompanijos siela.

Progų dainuoti, akomponuojant sau gitara, nestigo: aktyvus visuomenininkas A. Rimiškis aštuntoje klasėje buvo išrinktas mokyklos prezidentu, atstovavo savo bendramokslių interesus ir Rokiškio rajono Jaunimo reikalų taryboje. Tuo pat metu vaikinas rasdavo laiko išbandyti save ir kaip kūrėją: A. Rimiškis sukūrė muziką mokyklos ir mokytojų himnams.

Po muzikos mokyklos baigimo vaikino požiūris į muziką surimtėjo, todėl dainavimą draugų vakarėliuose pakeitė pasirodymai su suburta estradine grupe mokyklos renginiuose.

Baigęs vidurinę mokyklą, 2005 m. rudenį A. Rimiškis tapo Vilniaus kolegijos Menų fakulteto studentu ir pasirinko muzikos pedagogikos studijas. Tačiau studentavimas truko vos savaitę: įveikęs milžinišką atranką į realybės šou "Kelias į žvaigždes", Andrius studijas atidėjo vėlesniam laikui.

Keturis mėnesius trukusio realybės šou metu A. Rimiškis žiūrovus pakerėjo ne tik savo paprastumu ir nuoširdumu, bet ir dainomis. Andriaus atlikti kūriniai "Mes - vyrai", "Nesek sau rožės prie kasų", "Gėlių kvartale", "O kam sava" tapo hitais, o 2005 m. pabaigoje vykusio realybės šou finalo metu žiūrovų simpatijos atnešė Andriui pergalę.

Pasibaigus realybės šou, A. Rimiškis į gimtuosius Jūžintus negrįžo ir, priėmęs "Cactus" kompanijos prodiuserių brolių Bendžių siūlymą bendradarbiauti, persikėlė gyventi į Klaipėdą.

2006-ieji:
Persikraustęs gyventi į uostamiestį, A. Rimiškis iš karto užsidarė „Cactus“ įrašų studijoje ir ėmė įrašinėti debiutinį albumą.

Vasario mėnesį naujosios Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės laukė net du koncertų turai: padėkos gastrolės su buvusiais realybės šou dalyviais, bei koncertų turas su grupe „Mango“, kurio metu surengta keliasdešimt pasirodymų šalies miestuose ir miesteliuose.

Per šiuos koncertus žiūrovų laukė net dvi programos: „Mango” merginų atliekamos naujausio albumo „Šilta akimirka“ dainos bei geriausi hitai, bei A. Rimiškio parengta solinė programa iš jau publikos pamėgtų ir visiškai naujų jo dainų. Debiutuojantis atlikėjas negali galimybe tiesiogiai mokytis iš Lietuvos popmuzikos žvaigždžių.

Radijo stotims pristatyta nauja A. Rimiškio daina „Kartais būna“, LNK televizijoje nuskambėjo itin gerai muzikos kritikų įvertintas kūrinys „Apie jausmus“, duetu su dainininke Gintare įrašomos dainos „Laisvė“ bei „Meilė šalia“. Pavasarį išleidžiamas ir pirmasis A. Rimiškio albumas „Mes vyrai“, kuris jau po poros mėnesių tampa platininiu, gerbėjams išpirkus virš 200 tūkst. disko kopijų.

Pasisekimas nesusuka A. Rimiškiui galvos – jis nepraranda įgimto santūrumo, nesuserga žvaigždžių liga, o toliau kantriai dirba. Artimiausias jo tikslas – išleisti antrąjį albumą ir įrodyti, kad jis vertas ne vien trumpalaikės realybės šou dalyvio šlovės.

Prie antrojo albumo dainų kūrimo ir įrašų prisideda garsūs Lietuvos muzikos prodiuseriai Raigardas Tautkus, Žilvinas Liulys, Laimonas Žiulpas, Skirmantas Jutkonis ir Aras Žvirblys. Vienai naujųjų dainų „Kam tu man“ sukuriamas ir vaizdo klipas, kuris įtraukiamas į naująjį albumą.

Disko, pavadinto „Gyvenimo meilė“, pasirodymo išvakarėse A. Rimiškis prisipažįsta, jog jaudinasi daug labiau nei prieš pirmojo albumo, kurį dar iki jam pasirodant išpopuliarino vaikino dalyvavimas televizijos projekte, išleidimą. Tačiau šįsyk gerbėjams nereikia papildomų vilionių – albumas per kelias savaites išperkamas auksiniu 100 tūkst. kopijų tiražu, o A. Rimiškio solinių koncertų su nauja programa turas užtrunka pusmetį.

Aktyvią muzikinę veiklą atlikėjas derina ir su kitais reikalais: vienoje uostamiesčio aukštųjų mokyklų jis pradeda kultūrinės veiklos vadybos studijas, imasi vadovauti seniausiam Klaipėdos sporto klubui „Forma“ ir tampa Krašto apsaugos savanoriu. „Visa tai tik padeda man tobulėti“, - tik gūžteli pečiais A. Rimiškis, bičiulių ir žurnalistų kamantinėjamas, kaip viską spėja.

Pasvasarį klauasytojus pasiekia nauja atlikėjo daina „Tu tik man skirta“, o A. Rimiškis repetuoja gyvo garso programą su naujai suburta muzikantų grupe.Gerbėjų: 45


Susisiekti su administratoriumi »
Forumo temų nėra
2011-05-04 15:59

 puikus,dainininkas,vyras manau.Beje ir krastietis asmeniskai nepazinojau,tik kad is mano krasto kiles.SAUNI SU VAIDA PORA,VAIKUTIS.LINKIU,TAIP PUIKEI DAINUOT IR BUT PUIKIA SEIMA!

mano gyvenimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama