Grupė "Brainstorm"

Svetainės Muzikos grupės Grupė "Brainstorm"

Ar tau patinka Grupė "Brainstorm"?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Informacija:

BrainStorm (Latvijoje "Prata Vetra") istorija prasidėjo 1989-aisiais Jelgavoje, Latvijos provincijoje. Tuo metu jie - Reynard Cowper'is, "Magic", Peter Scott Jr. ir Nick William Simon - buvo keturiolikmečiai ir savo gyvenimo keliu pasirinko muziką. Tik Mike Minolta buvo metais jaunesnis, todėl prie "gaujos" prisijungė keliais mėnesiais vėliau. Bet kokiu atveju, pusė metų po jų pirmos repeticijos (vietiniame registracijos ofise), BrainStorm sudėtis buvo galutinė ir nepasikeitė iki šiol. 1995-aisiais sena BrainStorm daina Airplanes tapo geriausiu visų laikų singlu Latvijoje ir metų daina radijo stotyje Super FM. BrainStorm tapo "geraisiais Latvijos rokeriais" po to kai 1996-asiais išleido albumą "Veronica". Šiuo albumu, po kurį laiką trukusio grupės stiliaus nukrypimo į alternatyvųjį roką, BrainStorm grįžo prie melodingų ir džiaugsmingų garsų. Ir tai visiškai pasiteisino, nes metų pabaigoje jų daina Under My Wing tapo geriausių metų hitu, išsilaikiusi viršūnėje devynias savaites (įskaitant ir kalėdinę savaitę!). Ši daina tapo ir geriausiai parduodamu 1996-ųjų metų singlu Latvijos Airplay tope.

1997-aisiais BrainStorm pasirašė kontraktą su Microphone Records (EMI atstovė Baltijos šalyse) ir nuo tada jie jau nebegalėjo sustoti kūrę. Pasirodė BrainStorm albumas "All Is Just A Way As You Like It", kuris buvo vienas pirmųjų Latvijoje pasiekęs "auksinio" statusą, bet..tai buvo tik pradžia. 1998-aisiais buvo įrašytas pirmas grupės BrainStorm singlas, skirtas užsieniui. Tam buvo pasirinkta daina Under My Wing, kurią vaikinai įrašė Maryland studijoje Vokietijoje. Šią dainą prodiusavo Volker Hinkel (prodiusavęs legendinę Fool's Garden dainą Lemon Tree) ir ji sulaukė didžiulio pasisekimo netik Baltijos šalyse bet ir kitur. Po to sekė BrainStorm triumfas Karlshamn festivalyje (Švedija), kur jie tapo Grand Prix nugalėtojais ir publikos numylėtiniais. 

1998-ųjų pradžioje pirmo internacionalinio albumo "Among The Suns" įrašimo sesijos prasidėjo Danijoje, PUK Studio (prodiuseris Lars H. Nissen) ir EMI studijoje Stokholme (prod. Stefan Andersson). Albumas išleistas 1999-ųjų pavasarį per penkis mėnesius tapo "platininiu" Latvijoje, o visi penki albumo singlai pasiekė vietinių topų viršūnes. Iki dabar albumas "Among The Suns" buvo išleistas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Graikijoje, Turkijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Belgijoje, Japonijoje, Hong-Kong'e ir Vengrijoje, o taip pat ir kitose šalyse (tame tarpe ir Didžiojoje Britanijoje bei Vokietijoje). Prancūzijos muzikinio kanalo MSM grojamų klipų saraše mirgėjo BrainStorm dainų "Under My Wing" ir "Weekends Are Not My Happy Days" vaizdo klipai.

Daug vilčių latviai dėjo į 2000-ųjų metų Eurovizijos konkursą, vykusį Stokholme gegužės 13-ą dieną. Atlikę savo visiškai naują dainą "My Star", BrainStorm gavo maksimalų taškų skaičių iš keturių šalių (Estija, Norvegija, Belgija, Suomija), ir užėmė trečią vietą bendroje įskaitoje. Šią dainą parašė grupės vokalistas Reynard Cowper, o prodiusavo su A-ha dirbęs Tony Mansfield. "My Star" - tai miela baladė (kitų įvertinta - netipiška Eurovizijai, bet galinti būti dideliu hitu) išpopuliarėjo visoje Europoje atnešdama latviams didžiulį pelną. Po to kai liepos mėnesį ši daina singlo pavidalu pasirodė Didžiojoje Britanijoje, ją išleido beveik visose Europos šalyse.

Vėliau pasirodė dar trys labai populiarūs Lietuvoje ir kitose šalyse hitai: 2001-aisiais - "On-Line" ir "Maybe", o 2002-aisiais - "Waterfall".Gerbėjų: 97

Tinklalapis: http://www.brainstorm.lv


Susisiekti su administratoriumi »

Sukurta: 2010-03-08 09:39

KONKURSAS

Sveiki, jau kuris laikas BRAINSTROM fanų klube vyksta konkursas, kurio dalyviai gali laimėti bilietų į grupės koncertą. Koncertas vyks balandžio 10 d., Vilniuje, balsas.lt klube. DALYVAUKIT, būkit aktyvūs ir jums būtinai nusišypsos sėkmė! Skaityti toliau »

Komentarai Komentuota: 0

Sukurta: 2010-02-25 10:11

Galimybė susitikti su grupe

Sveiki,   skubu pranešti, jog klase.lt organizuoja žaidimą, kuriame galite laimėti kvietimus į grupės koncertą balandžio mėn. Žaidimą rasite paspaudę čia.   Būkite aktyvūs! :) Skaityti toliau »

Komentarai Komentuota: 0

Visos naujienos

Brainstorm grupės fotografijos

Kelkite fotografijas visi, kas ką randa įdomaus - taip galėsime visi pasidalinti grupės nuotraukomis

Autorius: Neegzistuojantis vartotojas 2010-02-22 10:26
Nuotraukų: 2 Komentuota: 1 Vertinta: 3

Visi albumai

Neegzistuojantis vartotojas
Paskutinis pasisakė: Neegzistuojantis vartotojas
2010-06-04 16:54

Visos temos

Renginių nėra

Apklausų nesukurta

Brainstorm - Maybe

Tai - viena iš geriausių grupės dainų, pasirodžiusių 2001 m. išleistame albume ONLINE. Dainos videoklipas nufilmuotas Prahoje ir yra rodomas daugelyje televizijos laidų visoje Europoje.

Autorius: Neegzistuojantis vartotojas 2010-02-22 10:46
Komentarai: 0 Vertinimai: 0.00

Visi video

2010-06-04 19:17

man visai nieko sita grupe  

Bariukas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama